lek. med. Sławomir Kęcki

Dermatolog

3,3

Leczenie chorób skóry,włosów,paznokci.
Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej:Botox,Kwas hialuronowy,Laser frakcyjny Co2

Leczenie chorób skóry,włosów,paznokci.

Witam.Jestem po zabiegu laserem frakcyjnym w celu poprawy wyglądu i regeneracji skóry twarzy. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu .Pan doktor jest rzetelny,miły cierpliwy.Pełen profesjonalizm .Jestem pełna uznania dla niego i jego stosunku do pacjenta.Wizyta w przemiłej atmosferze . Szczerze polecam Pana doktora.Dziękuję

Jestem po zabiegu wypełniania doliny łez preparatem Redensity. Efekt jest bardzo zadowalający. Doktor Kęcki to bardzo profesjonalny lekarz. Wysłuchał, wytłumaczył, był czas na żarty i konkrety. Kompetentny i sympatyczny do tego stopnia że prawie się popłakałam...ze śmiechu a nie z bólu:)! Po zabiegu nie było śladu, żadnych siniaków czy obrzęków a tego najbardziej się bałam. Polecam!

Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii o tym lekarzu. Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie. Wszystko tłumaczy, szanuje pacjenta, nie ignoruje. Chodzę do niego na zabiegi medycyny estetycznej, które w porównaniu z pozostałymi gabinetami są naprawdę niedrogie, za to ogromny plus!

Witam szanownie Państwa chciałem się podzielić z wami moją opinią na temat dermatologa Sławomira Kęckiego który przyjmuje w Brzegu na ul. Herberta. Kilka razy korzystałem z usług i muszę przyznać że jestem rozczarowany a nawet osłupiony jakością usług mam na myśli bak odpowiedniej wiedzy i machinalne podejście do pacjenta, zważywszy na to iż uczęszczałem prywatnie średnia długość wizyty ok. 3min. Zauważyłem że goście jedyne co mówił z przekonaniem to że 70zł się należy (na marginesie :mało tego nie wystawia rachunków.) Moja opinia na temat dermatologa Kęckiego jest negatywna z kilku powodów: - brak odpowiedniej wiedzy na temat chorób skór - tragiczne leki przypisuje które w żaden sposób nie pomagają a sugestie jak leczyć nawet szkodzą. Jestem po 10 wizytach u dermatologów z chorobą i tylko Pan Kęckie potrafił się wypowiadać negatywnie a wręcz szokująco na temat innych lekarzy! Kolejną informacją która mnie wmurowała w beton jest to że wiedzę głównie czerpie na forach internetowych o czym sam powiedział.

Niestety nie mogę nikomu polecić wizyt u Pana Kęckiego;/ kompletnie ignoruje problemy pacjenta!, nie wystawia rachunków! kiedy prosiłem o profesjonalną poradę stwierdził " twój wybór " Poszedłem do Pana Kęckiego na prosty zabieg który niestety spartaczył. Kiedy go o tym poinformowałem i chciałem umówić się na kolejną wizytę (wielokrotnie wysyłałem maile i sms-y) zbywał mnie że nie ma czasu, po długim czasie zrezygnowałem... straciłem 2000 zł i zero efektu ;/

Jest uprzejmy, poświęcił mi tyle czasu ile oczekiwałam. Nie uważam, żeby był "drogim" lekarzem.

Lekarz kompletnie nie zainteresowany moim problemem, pieprzyki sprawdził mi ze swojego siedzenia, po moim ciągłym namawianiu do sprawdzenia ich zaglądnął z bliska na 2. Na trądzik przepisał mi krem, który kompletnie nie działał. Z tego co wiem to wszystkim przepisuje ten krem. Gdy nazwałam plamkę na twarzy blizną, ponieważ nie schodzi od 6 lat nazwałam blizną, to zostałam nie mile skrytykowana.

nie polecam !!!!!!!!!!!!mysli tylko o pieniadzach, nie poswieca uwagoi pacjentowi, obraza swoich pacjentow