lekarz Sławomir Kolasiński

1,8
1,6
1,8
1,7

Dramat. Wiedza medyczna nieaktualna może z racji podeszłego wieku i braku uaktualnienia wiedzy. Nie polecam. Na pewno nie wyleczy

Wyrażam odmienną opinię od obecnych. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za okazaną troskę i czas który poświęcił dla mojej umierającej mamy.

Zgłosiłam się z kaszlem, więc powinien mnie lekarz osłuchać. Do lekarza nawet zbliżyć się nie można, bo zaraz wrzeszczy na pacjenta. Dostałam antybiotyk na oskrzela, bez osłuchu. Gdzie tu kompetencja? Diagnoza na podstawie tego co zobaczył z odległości trzech metrów. Pierwszy i ostatni raz! Pan Kolasiński jest człowiekiem w podeszłym wieku, widać, że już mu się nie chce, pacjenta traktuje jak zło konieczne. Niestety mój lekarz zakończył współpracę przychodnią i trafiłam do Pana Kolasińskiego. Tego samego dnia zmieniłam deklarację. Co do poświęconego czasu... Przedłuża wizyty, gdyż wyraźnie nie radzi sobie z komputerem. Pan powinien już od dawna być na emeryturze i ustąpić miejsca młodym.

rowniez mam przykre doswiatczenia zwiazane z tym lekarzem . Osoba niezadowolonym , przypominam o mozliwosci zgloszenia niekompetentnego lub niestosownie zachowujacego sie pracownika NFZ . Zgloszenia mozna dokonac listownie do Malopolskiego oddzialu NFZ oraz Rzecznika Praw pacjenta.

rowniez mam przykre doswiatczenia zwiazane z tym lekarzem .

Nie polecam. Cham i prostak, który swoje frustracje przelewa na pacjentów. Ogromne braki w wiedzy medycznej dyskwalifikują go już po pierwszej wizycie. Pseudo lekarz, który nadaje się tylko do stwierdzenia zgonów bo do leczenia napewno się nie nadaje.

Z większym gburem na swojej drodze się nie spotkałem. Zakres wiedzy medycznej jeszcze z czasów komuny, gdzie wszystkich leczono tabletkami z krzyżykiem. Niezrównoważony psychicznie, ewidentnie potrzebujący pomocy psychiatry lub dobrego terapeuty. Taka osoba nie powinna pracować z ludźmi, a broń Boże brać odpowiedzialność za czyjeś zdrowie.

Skandaliczne podejście do pacjenta, brak chęci pomocy. Ton pretensionalny brak wiedzy merytorycznej. Agresywne zachowanie i krzyki w gabinecie.

Jest to lekarz, który nie ma kompletnie podejście do pacjenta, ma jakieś problemy emocjonalne jest wybuchowy , znerwicowany. Myślę, że potrzebuje porady lekarza. Z takim zachowaniem spotykałam się tylko u Pan Dr Kolasińskiego bo to nie pierwsza wizyta tak się odbyła - nie pierwsza, ale ostatnia. DRAMAT !!!! nie polecam tego lekarza.

Całkowicie podzielam opinię pacjentki z 30.12.2014 r. Byłam dzisiaj u niego pierwszy i ostatni raz. Ma problemy emocjonalne. Nie powinien przez jakiś czas przyjmować pacjentów, ponieważ sam wymaga pomocy lekarza.

Rzetelny, konkretny lekarz. Poświęca dużą ilość czasu dla każdego pacjenta, aby wnikliwie poznać przyczynę dolegliwości.