lekarz Sławomir Naumowicz

Pediatra

Bardzo dobry lekarz ! Polecam każdemu ! Byłam z córkà na zwykłej kontroli , a dowiedziałam sie tylu rzeczy o których nie miałam pojęcia . Podejście do dziecka idealne !! Miły sympatyczny człowiek ☺️

Super lekarz dopiero on pomógł memu dziecku. Bardzo dokłady, wnikliwie bada i podejście ma do dzieci super. Jestem zadowolona

BARDZO dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy, profesjonalista. Dzieci traktuje z pełnym szacunkiem, nie stresuje bez powodu. Wszystko wyjaśnia, pisze zalecenia na kartce, dokładnie tłumaczy. Nie zbywa rodziców. Nie przepisuje leków bez potrzeby, np. antybiotyków na zwykłe przeziębienie. Rodzice mogą czuć się uspokojeni po wyjściu z gabinetu. Jego diagnozy i zapisane leki zawsze okazywały się trafne, jeśli chodzi o nasze dziecko. Jedyny minus: baaaardzo długie kolejki w niewygodnej (zwłaszcza dla dzieci) poczekalni,ale warto swoje odczekać.

baaardzooo dobry lekarz a przede wszystkim cudowny człowiek !!! leczy moje dzieci od czasu kiedy przyszły na świat i jestem z niego bardzo zadowolona ! mozna sie do niego zwrócic z każdym problemem i zawsze chętnie pomoże :) umysł i serce to jego główne zalety:) dziękuje Doktorze:)))

baaardzooo dobry lekarz a przede wszystkim cudowny człowiek !!!

Wspaniały lekarz, tak wiele w nim cudownego życzliwego człowieka,dba o dobro dziecka, ma niesamowita pamięć, nie jest pazerny na pieniądze na pierwszym miejscu jest pacjent, bardzo pomocny, kompetentny, sympatyczny, lubiany przez dzieci, od młodych lat był najlepszym uczniem w szkole, studentem chwalony przez kolegów, wykładowców, godny polecenia.

Wspaniały lekarz!! Dziecko obejrzy z każdej strony, dokładnie przebada. A diagnozy jego sprawdzają się w 100%. Godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania.

Lekarz z powołania, lubiący dzieci i mający do nich świetne podejście. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Moje dziecko wiele mu zawdzięcza...

pan doktor leczył moje dziecko wiele lat, super lekarz kompetentny, normalny człowiek, lekarz z powołania

polecam ,choc dawno nie bylam,znakomity pediatra

polecam ,choc dawno nie bylam,znakomity pediatra

lekarz z powołania, zawsze miły do swoich małych pacjentów,bardzo kompetentny,godny zaufania,polecam serdecznie.eif.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sokółka"?

gen. Sikorskiego 40a lok. 13

Zwierzyniecka 9 lok. 18
15-312 Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce .
Marii Skłodowskiej-Curie 15
16-200 Sokółka
gen. Sikorskiego 40a lok. 13

ul. Wspaniała 2
15-697 Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok