lekarz Sławomir Naumowicz

Pediatra

Super lekarz dopiero on pomógł memu dziecku. Bardzo dokłady, wnikliwie bada i podejście ma do dzieci super. Jestem zadowolona

Bardzo dobry lekarz ! Polecam każdemu ! Byłam z córkà na zwykłej kontroli , a dowiedziałam sie tylu rzeczy o których nie miałam pojęcia . Podejście do dziecka idealne !! Miły sympatyczny człowiek ☺️

BARDZO dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy, profesjonalista. Dzieci traktuje z pełnym szacunkiem, nie stresuje bez powodu. Wszystko wyjaśnia, pisze zalecenia na kartce, dokładnie tłumaczy. Nie zbywa rodziców. Nie przepisuje leków bez potrzeby, np. antybiotyków na zwykłe przeziębienie. Rodzice mogą czuć się uspokojeni po wyjściu z gabinetu. Jego diagnozy i zapisane leki zawsze okazywały się trafne, jeśli chodzi o nasze dziecko. Jedyny minus: baaaardzo długie kolejki w niewygodnej (zwłaszcza dla dzieci) poczekalni,ale warto swoje odczekać.

Wspaniały lekarz, tak wiele w nim cudownego życzliwego człowieka,dba o dobro dziecka, ma niesamowita pamięć, nie jest pazerny na pieniądze na pierwszym miejscu jest pacjent, bardzo pomocny, kompetentny, sympatyczny, lubiany przez dzieci, od młodych lat był najlepszym uczniem w szkole, studentem chwalony przez kolegów, wykładowców, godny polecenia.

Lekarz z powołania, lubiący dzieci i mający do nich świetne podejście. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Moje dziecko wiele mu zawdzięcza...

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sokółka"?

gen. Sikorskiego 40a lok. 13

ul. Wspaniała 2
15-697 Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok
NZOZ "OKO" - filia w Sokółce
marsz. Józefa Piłsudskiego 9A/2
Zwierzyniecka 9 lok. 18
15-312 Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce .
Marii Skłodowskiej-Curie 15
16-200 Sokółka