Sławomir Romanowicz

2,5
2,4
2,4
2,9

Lekarz nie słucha to co mówi pacjent. Myli strony schorzeń ignoruje opinie innych lekarzy. Jest bardzo niemiły w kontakcie z pacjentem ale mniejsza o to bo najważniejsze jest dobra diagnoza a z tym pan doktor ma wyraźne problemy

Wymienił mi wszystkie leki, zlecone przez specjalistów z innych dziedzin (lekarzy nie neurologów), bo uważał, że nie są dobrze dobrane. Na nieustępujące bóle głowy przepisywał coraz silniejsze leki, gdy nie pomagały zmieniał na inne i zwiększał dawkę do kolejnej zmiany. Taka metoda prób i błędów, a może akurat się uda. Nie została zasugerowana żadna szersza diagnostyka. Gdy zmieniłam neurologa od razu kazał mi odstawić wszystkie leki od tego Pana. Gdy powiedziałam lekarzom, u których się leczę o sugestiach tego Pana stanowczo zasugerowano mi zmianę lekarza.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i szacunku dla pacjenta i personelu 😊 Właściwie zdiagnozował moją mamę i uratował przed poważnymi komplikacjami zdrowotnymi polecam

Potwierdzam opinie innych o bufonowatości i nieuprzejmości tego pana. Ponadto nie słucha pacjenta, nie interesują go dolegliwości i jednym słowem działa jak robot. Na rezonansie ma z lewej strony to ma boleć z lewej i robi mierne uwagi jak to upierasz się przy czym innym. Najlepiej powiedzieć że jest tak jak on uważa bo i tak ma gdzieś stan faktyczny. Tylko po co komu taki specjalista????? jak bolało tak boli, a że nie tam gdzie wg niego powinno to ściemniasz i radź sobie sam. Szkoda pieniedzy na wizytę a jak trafisz na niego w szpitalu to zmień szpital !!!!

Co innego czyta a co inne pisze przy wystawianiu chistori choroby pacjet jest dla Doktora zerem uwaza ze jest jasnowidzem potrafi niewidziec pacjeta i wie zo mu dolega a tagze przewiduje na przyszlosc ze nie bedzie zadnych zmian zdrowotnych najwazniejsze ile do porfela wpada

a tagze przewiduje na przyszlosc ze nie bedzie zadnych zmian zdrowotnych
najwazniejsze ile do porfela wpada

bufonowaty, nadety i nieuprzejmy, słowo "dzień dobry" nie istnieje w jego słowniku. Totalny ignorant. Gdyby nie fantastyczne pielęgniarki na jego oddziale to pobyt w szpitalu byłby jeszcze większym koszmarem. Szkoda czasu na opisywanie jego osoby. Jego zastępca - dr Mynte tez nie lepszy, wiadomo, ryba psuje się od głowy. Czytając pochlebne opinie wyglada na to ze jest wspaniały tylko prywatnie a publicznie to ma gdzieś ...

Polecam! Jeden jedyny raz miałem kontakt z p. dr Romanowiczem ,gdy jako biegły sądowy oceniał zgromadzoną przez ZUS dokumentację medyczną i mój obecny stan zdrowia (po wypadku komunikacyjnym). Sprawiał wrażenie lekarza przychylnego pacjentowi.To znaczy dało się zauważyć ,że dr Romanowicz stara się rzetelnie ocenić sytuację zdrowotną pacjenta i dok. medyczne, które jak wiadomo nie zawsze pokrywają się z tym stanem zdrowia,szczególnie gdy sprawa jest w ZUS-ie. Jednak niezrozumiałym dla mnie jest to ,że p. dr nie ustrzegł się ,inaczej tego nie umiem nazwać,nie do końca wyczerpującej ocenie moich dolegliwości. Nie ...

Polecam!
Jednak niezrozumiałym dla mnie jest to ,że p. dr nie ustrzegł się ,inaczej tego nie umiem nazwać,nie do końca wyczerpującej ocenie moich dolegliwości. Nie zauważył bowiem ,że mam istotne dolegliwości w prawym barku ( uszkodzony nerw pachowy i skórno-mięśniowy) co powoduje ograniczenia ruchowe prawego ramienia.
Niestety nie on jeden tego nie zauważał a ja jestem już tak uczulony na posądzenia o agrawacje ,że nie miałem dość determinacji aby dr-owi to unaoczniać.
W kilkanaście dni po tej ocenie miałem badanie EMG ,które obiektywnie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Nie mniej jednak jestem przekonany ,że nie był to świadomy błąd p. dr Romanowicza lecz jedynie ,powiedzmy, niepełna ocena :).
Ocena musi być taka jak na wstępie,gdyż na tle innych lekarzy, w tym biegłych sądowych, to w mojej ocenie lekarz solidny i kompetentny.

jak czyta historie choroby swoich pacjentów jak moją jako biegły sądowy to wspułczuje

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładnie wyjaśnił przyczyny mojej choroby i odpowiedział na wszystkie moje pytania.Generalnie polecam

Pan doktor godny plecenia. Jako jedyny - a byłem u wielu "specjalistów" - potrafił postawić prawidłową diagnozę i rozwiązać moje problemy zdrowotne.