Lekarze Słupsk

Chirurg naczyniowy

gabinet prywatny
slupsk ul. 11 tego listopada
Słupsk

Wspanialy lekarz naprawde godny polecenia
Jestem naprawde bardzo wdzieczna za leczenie
Doktor mega specialista nawet blizny po zszyciu nie mam 🥰
Opinia dodana przez: Marta Z

lekarz Rafał Iwaszko

ul. Filmowa 3B
76-200 Słupsk

Lekarz jakich malo. Po prostu aniol. Lekarz o wysokich kompetencjach i umiejetnosciach a przy tym niesamowicie dobry czlowiek. Po kazdej wizycie wychodzilam od Pana Doktora pewna i spokojna,ze jestem w dobrych rekach. I nie mylilam sie. Dziekuje Doktorze raz jeszcze..
Opinia dodana przez: "Swiezo upieczona" Mama😊

lek. med. Marek Markiewicz

Sołdka 1 lok. 29
76-200 Słupsk

Przyjazny, kompetentny i rzetelny lekarz. Zawsze wszystko wytłumaczy, dla wszystkich ma czas. Ciepła osobowość.
Opinia dodana przez: Jolanta

Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2
76-200 Słupsk

Pan doktor super lekarz bardzo dobre podejscie do dzieci profesjonalista dziekujemy Panie doktorze za poświęcony czas
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

szpital wojewódzki

76-200 Słupsk

Dr Nyż to lekarz z powołania, cudowny człowiek, kompetentny i przyjazny dla pacjenta. Doktor operował mi odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Dr. bardzo miły, uprzejmy, cały czas uśmiechnięty. Polecam doktora to świetny specjalista, godny polecenia i zaufania. Profesjonalna organizacja i przemiły personel.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Jacek Laskus

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Jestem świeżo po usunięciu guza z płatem tarczycy.Jak ja się bałam. Dziewczyny ( pacjenci) dr Jacek Laskus to specjalista z ogromną wiedza i doświadczeniem. On przeprowadził mnie przez ten stresujący czas - jak dziecko za rękę. Wszystko spokojnie, przystępnie wyjaśnił. On i cały personel szpitala "Salus" w Słupsku daje ogromne poczucie bezpieczeństwa każdemu pacjentowi od momentu przekroczenia progu szpitala do jego opuszczenia.Dr Jacek Laskus to profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej ...
Opinia dodana przez: Wiesława Kucharska

lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

Fiedlera 3
Słupsk

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si
obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do ...

lekarz Jacek Święch

ul. Kopernika 37b
76-200 Słupsk

Chodzę do pana dr od lat, jest znakomitym specjalistą pod każdym względem, gorąco polecam.
Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Adam Ciemiński

Salus

76-200 Słupsk

Świetny lekarz, najlepszy wybór podczas ciąży z komplikacjami. Rzetelny, nie bagatelizuje żadnego problemu, szybkie działanie w niepokojącej sytuacji. Położna w gabinecie dodatkowo otacza opieką i wsparciem. Cieszę się, że trafiłam na takiego fachowca w swojej ciąży, która była bardzo ciężkim przeżyciem. Polecam, drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Pediatra

Wesołowskiego 13
76-200 Słupsk

To najlepsza lekarka, jaką znam!moja córeczka została wyleczona z zapalenia płuc, które w szpitalu było leczone prawie 2 m-ce i nie zostało wyleczone jak się okazało, bo choroba wróciła po tygodniu...medycyna konwencjonalna i długotrwała antybiotykoterapia wyniszczyły odporność i organizm mojej córeczki, dzięki dr Kajewskiej mała coraz mniej choruje, minął już rok od czasu jak wyszłyśmy ze szpitala. metoda leczenia na jaką się zdecydowaliśmy z mężem nie jest łatwą drogą, wymaga ...
Opinia dodana przez: Monika B