Lekarze Sokółka

Najlepszy lekarz na świecie zarówno mama jak i syn sa zachwyceni :) poza tym cudowny, miły, życiowy człowiek polecamy każdemu!
Opinia dodana przez: Ewa i Witold

lekarz Beata Mackiewicz

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK
ulica Piłsudskiego 9/A
16-100 Sokółka

Kiedyś pod wpływem emocji dodałem tutaj bzdurną i niemerytoryczną opinię (z dn. 28.07.2010).. Teraz, gdy na nią przypadkiem natrafiłem, jest mi po prostu wstyd. Z czasem jednak człowiek dojrzewa i mądrzeje, ale niestety komentarza nie można już usunąć. Przepraszam i pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Ewelina Grądzka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku Zakład Pomocy Doraźnej w Sokółce
ulica Pocztowa 1
16-100 Sokółka

Pani doktor niezwykle kompetentnie wyjaśniła mój problem i zleciła odpowiednie leki i badania. Z uwagą wysłuchała i pomogła uporać się z nawracającymi bólami głowy i nudnościami. Byłem u wielu specjalistów natomiast Pani dr Ewelina potrafiła trafnie mnie zdiagnozowac i pomoc za co jestem ogromnie wdzięczny. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Robert

Lech Galek

Urolog

Sokółka

najlepszy specjalista z urologii na Podlasiu, skromność Pana Doktora powala na kolana lekarz z wielkim spokojem dbający o kazdego z osobna z wielkim zaangażowaniem, polecam

lekarz Marek Bagniuk

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK
ulica Piłsudskiego 9/A
16-100 Sokółka

Pan doktor Bagniuk -tylko on jeden jest w stanie leczyć bez wrzasków typu: "a gdzie pani była wcześniej" albo "pani wie lepiej czy ja".U tego doktora pełna kompetencja pomoc i porada. Nie chodzę już do innych lekarzy,ten doktor potrafi leczyć z chorób.POLECAM.
'
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Zuzanna Cwanek

1 maja 3 a
Sokółka

Bardzo dobre podejście, miła pani stomatolog. Wizyta nie była tak długa, jak u poprzedniego dentysty

lekarz Krzysztof Kozakiewicz

ulica Pocztowa 1
16-100 Sokółka

Pan Doktor Krzysztof jest bardzą otwartą osobą, od razu wzbudził moje zaufanie już w trakcie pierwszej rozmowy.
Uważam, że jest znakomitym lekarzem, o bardzo szerokim zakresie wiedzy.
Swoja pracę wykonuję z ogromnym poświęceniem oraz wielkiem zaangażowaniem.
Bez problemu mogłam zapytać o wszelkie nurtujące mnie pytania, nie było żadnego problemu z konsultacją.
Z czystym sumieniem bardzo gorąco polecam Pana Krzysztofa !
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Beata Breczko

ulica 1-go Maja 6
16-100 Sokółka

Z wielką przyjemnością polecam.Mój pięcioletni syn bał się stomatologów do czasu jak zasiadł na fotelu u Pani Beaty.Obecnie ma wyleczonych kilka zębów i już chce ,żeby go umówić na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Edyta Rećko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twoja Stomatologia" Lekarz Dentysta Edyta Rećko
Białostocka 28
16-100 Sokółka

Ja również miałem okazję leczyć zęby u Pani Edyty.
Bardzo miła osoba, dokładna, mogę tą Panią śmiało porównać pod względem umiejętności leczenia do jednych z najlepszych prywatnych zakładów stomatologicznych w Sokółce.
Opinia dodana przez: Anomimowy

lekarz Barbara Omachel

gen. Sikorskiego 40a lok. 13
16-100 Sokółka

Bardzo dobra pani doktor,miła i konkretna, mój strach był nie potrzebny, wizyta przebiegła szybko i bez nie potrzebnych stresów, polecam wszystkim kobietkom które przeraża pierwsza wizyta u ginekologa tak jak przerażała mnie, naprawdę POLECAM!