lekarz Stanisław Benbenek

Psychiatra, Neurolog

Lekarz jest ok, ale od dłuższego czasu ślad po nim zaginoł , Brama zamknięta na kłódkę , szukałem go na różne możliwości , ale efekty żadne

a gdzie mogę umówić się u dr Bembenka bo nigdzie nie mogę go znależć........................................................................................................

ekarz godny zaufania , bardzo rozumie drugiego człowieka ,umie poradzić , rozumie brak kasy u ludzi i nie upomina się o pieniądze za wizytę - mało takich lekarzy - życzę mu powodzenia i dużo zdrowia - w pierwszej opinii -wkradł się błąd - NIGDY NIE UPOMINA SIĘ O PIENIĄDZE - BARDZO PANA PRZEPRASZAM - BARDZO

lekarz godny zaufania , bardzo rozumie drugiego człowieka ,umie poradzić , rozumie brak kasy u ludzi i upomina się o pieniądze za wizytę - mało takich lekarzy - życzę mu powodzenia i dużo zdrowia

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Przeworsk"?

Małgorzata Kliszcz

Neurolog dziecięcy