lekarz Stanisław Misztal

wspaniały lekarz znakomity fachowiec,człowiek który nie dzieli pacjentów na lepszych i gorszych,goraco polecam

Wspaniały lekarz, zawsze bada dokładnie i skrupulatnie przeprowadza wywiad co do stanu zdrowia. Jest skuteczny dobrze dobiera leki. Polecam kazdemu. Pozdrawiam pacjent.

Po wielu wizytach u różnych lekarzy okulistów w końcu znalazłem prawdziwego lekarza, który nie tylko ujął mnie swoim podejściem do pacjenta, ale także wnikliwie przeprowadził wszechstronne badanie mojego stanu zdrowia.Po otrzymanych lekach mój wzrok zdecydowanie się poprawił. Serdeczne dzięki Panie Doktorze!