lekarz Stanisław Nowak

Wspaniały lekarz - serdeczny - pacjent traktowany jest podmiotowo a nie przedmiotowo jak u większości lekarzy - polecam w 100% i życzę sobie jak i innym cierpiącym pacjentom takich właśnie prawdziwych z powołania lekarzy.

Kompetentny, profesjonalny, sympatyczny a przede wszystkim skuteczny. Szybka, trafna diagnoza, świetny kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam.

Bylam u Pana Doktora 3 razy. Raz na usg 2 razy na zastrzykach. Jest to cudowny wspanialy lekarz prawdziwy lekarz z powolania dla ktorego liczy sie pacjent.W warszawie takich nie ma. Wdzieczna pacjentka z Warszawy

CIEPŁY CUDOWNY CZŁOWIEK DLACZEGO JEST TAK MAŁO TAKICH LEKARZY BARDZO POLECAM OD RAZU WIDAĆ PROFESJONALNE PODEJSCIE DO PACJENTA

REWELACYJNY LEKARZ , CZŁOWIEK PROFESJONALNE PODEJŚCIE , POLECAM Z TAKIM LEKARZEM MOŻNA CHOROWAĆ :)) POZDRAWIAM PANA DOKTORA