lekarz Stanisław Pruszkowski

Nie przyjął będąc na dyzurze po bezpośrednim urazie ocena 0. Serdecznie nie polecam. Zdecydowanie odradzam.

Zacznę od tego , że uprawiam dużo sportu i ciągle mam jakieś kontuzje. Do doktora Pruszkowskiego trafiłam kilka lat temu. Zaskoczył mnie swoim nastawieniem do pacjenta i fachowością. Lekarz naprawdę godny polecenia. Zawsze trafna diagnoza. Dokladne tłumaczenie schorzenia, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jest wyjątkowy, bardzo cierpliwy a przy tym sympatyczny człowiek.Często zostaje po godzinach pracy i poświęca swój wolny czas dla pacjentów. Szczerze polecam .

Szczerze polecam .

Szczerze polecam, bardzo dobry lekarz, trafnie postawiona diagnoza, fachowo przeprowadzona operacja. Wyjątkowy człowiek, cierpliwy, sympatyczny, ma doskonały kontakt z pacjentem. Miałam bardzo dużo szczęścia, że trafiłam na takiego lekarza.

Uprzejmy i kompetentny .Profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i skuteczna terapia. Serdecznie polecam.

Lekarz bardzo mily i kompetenty, wszystko dokładnie wytłumaczył jeśli chodzi o naszą chorobę. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Trafna diagnoza. Wspaniałe podejście do pacjenta. Miły i uprzejmy! Bardzo bardzo polecam!

Polecam bardzo dobry lekarz profesjonalne podejscie do pacjenta godny polecenia specjalista poswieca nawet wolny czas swojm pacjentom

Lekarz godny polecenia. Zawsze trafna diagnoza. Dokladne tłumaczenie schorzenia, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Uprzejmy,zrozumienie pacjenta . Polecam

Lekarz godny polecenia.
Zawsze trafna diagnoza.
Dokladne tłumaczenie
schorzenia, bardzo dobry
kontakt z pacjentem.
Uprzejmy,zrozumienie
pacjenta .
Polecam

Polecam, byłam mile zaskoczona podejściem i fachowością. Profesjonalne i bardzo ludzkie podejście do pacjenta.

Polecam. Szybka i trafna diagnoza. Profesjonalne podejscie do pacjenta. Zdecydowanie polecam taka pomoc.