Stanisława Wątróbska

Neurolog dziecięcy

2,7
2,6
2,7

Nie polecam totalnie. Byłam na NFZ, miałam 10 lat i negatywne odczucia do Dziś. Na jednej ze stron - opinii nagle nie ma. Ciekawe zjawisko. A były, pamietam jakie... Przyszłam, ponieważ ciagle bolała mnie głowa. Inny lekarz stwierdził, ze to z przemęczenia i to było trafne, ale pani neurolog niemalże z krzykiem twierdziła ze jestem za chuda, jak ja wyglądam, co to bedzie, jak zacznę miesiączkować (?)... Wczesniej kazano Mi się rozebrać, co było dla mnie krępujące... Do dziś nie wiem po co to było, ponieważ nie zostałam badana, tylko ...

Nie polecam totalnie. Byłam na NFZ, miałam 10 lat i negatywne odczucia do Dziś.
Na jednej ze stron - opinii nagle nie ma. Ciekawe zjawisko.
A były, pamietam jakie...

Przyszłam, ponieważ ciagle bolała mnie głowa. Inny lekarz stwierdził, ze to z przemęczenia i to było trafne, ale pani neurolog niemalże z krzykiem twierdziła ze jestem za chuda, jak ja wyglądam, co to bedzie, jak zacznę miesiączkować (?)... Wczesniej kazano Mi się rozebrać, co było dla mnie krępujące... Do dziś nie wiem po co to było, ponieważ nie zostałam badana, tylko patrzono na mnie i padały w/w komentarze.

Lekarz ewidentnie szukający choroby. U zdrowego i normalnie rozwijającego się dziecka stwierdziła że ma za dużą głowę i na wstępie stwierdziła że będzie wymagał rehabilitacji. Prywatne wizyty przyjmuje w gabinecie, który jest obskurny (przypomina czasy komuny). Nie da się z nią w ogóle normalnie podyskutować, gdyż każda próba wyrażenia swojego zdania jest odbierana jak podważanie jej kompetencji. Całkowicie nie polecam !!

lekarka zkoncentrowana na sobie! absolutnie interesowna ! pod gabinetem często słychać jak pomiata ludżmi