lekarz Stefan Głosz

Internista

Popieram jak najbardziej zamieszczone tutaj wypowiedzi na temat Pana Głosza , leczy mnie już parę lat w poradni w Paniówkach i muszę przyznać rację zamieszczonym opiniom , jest moim lekarzem od momentu gdy skończyłem 18 lat . Jest to lekarz który potrafi wysłuchać pacjenta i pokierować pacjentem szczególne jeśli ma się bardzo oporne na leczenie nadciśnienie tętnicze . Bardzo miły i sympatyczny lekarz co rzadko się spotyka w obecnych czasach w publicznej służbie zdrowia . Pozdrawiam i polecam .

Pozdrawiam i polecam .

Pan dr. Stefan to bardzo dobry lekarz pod każdym względem , pomimo mojego młodego wieku zachorowałem i w związku z moją chorobą muszę stale zażywać leki , pan dr. Głosz zawsze służy pomocą , doradzi , skieruje na odpowiednie konsultacje , na wizycie zawsze dokładnie zbada pacjenta , zmierzy ciśnienie , porozmawia . Przyjmuje w Poradni w Paniówkach , stara się pomóc w chorobie .

dobry lekarz. podchodzi do pacjenta indywidualnie i z uprzejmością

dobry lekarz. podchodzi do pacjenta indywidualnie i z uprzejmością

Wciąż poszukujesz "Internista Paniówki"?

Przychodnia Rejonowa Nr 4
Dworcowa 38a
44-190 Knurów

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik
ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom
Przychodnia nr 5
Niepodległości 8
Przychodnia
Dworcowa 4
44-190 Knurów
GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice