dr n. med. Stefania Łopacz-Stoczek

Neurolog

W dni przyjęć tj we wtorki i czwartki przyjmowanie są wszyscy pacjenci zgłaszający się na wizytę! Specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu nerowego w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych.. W ramach Gabinetu prowadzona jest diagnostyka schorzeń neurologicznych, leczenie, oraz opieka nad chorymi z padaczką, chorobą Parknsona, po przybytym udarze mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, z bólami głowy , migreną,, bólami kręg...

Znakomity lekarz życzliwy i kopetentny. Pani Doktor pomogła mi w leczeniu dolegliwości z którymi walczyłem bezskutecznie przez wiele lat. Serdecznie polecam!!!!

Znakomity lekarz życzliwy i kopetentny.

pełny profesjonalizm, zawsze uśmiechnięta, uprzejma. Polecam

pełny profesjonalizm, zawsze uśmiechnięta, uprzejma. Polecam

DOBRY NEUROLOG, UZYSKAŁEM POTRZEBNE INFORMACJE O CHOROBIE, MAM ZLECONE WŁAŚCIWE LECZENIE, JESTEM POD OPIEKĄ KOMPETENTNEGO LEKARZA. POLECAM!

Pani doktor przyjęła mnie z dolegliwością bólu pleców jedyne co zrobiła to stuknęła mnie młoteczkiem w kolano i wypisała receptę to wszystko nawet nie spojrzała na moje plecy ....

Bardzo rzetelny i dobry lekarz,słucha chorego,dokładnie zbiera wszelkie informacje o chorobie i dolegliwościach,leczy z rozwagą podchodząc do każdego chorego. Polecam!

Pani Doktor w jasny i rzeczowy sposób odpowiada na nurtujące pacjenta pytania. Jest lekarzem kompetentnym, empatycznym i bardzo konkretnym. Lekarz godny polecenia.

Do Pani Doktor trafiłem przez polecenie znajomego. Zgodnie z tym co usłyszałem uzyskałem naprawdę rzeczową pomoc i wiedzę o moim stanie zdrowia. W leczeniu wzięte pod uwagę zostały moje pozostałe problemy zdrowotne i wszelkie moje uwagi. Nareszcie lekarz, który potrafi słuchać. Polecam !

Polecam !

Pani Doktor ma nie tylko olbrzymią wiedzę-ale i ogrom ciepła. Bardzo,bardzo mi pomogła. Jest rzeczowa, bardzo jasno tłumaczy gdzie jest problem -polecam gorąco wszystkim którzy potrzebują pomocy.

Polecono mi Panią doktor w Gliwicach i specjalnie przyjechałem na wizytę mimo zaliczonych wcześniej kilku neurologów. Zostałem potraktowany poważnie, zbadany i uzyskałem rzeczową informację o stanie swojego zdrowia oraz rokowania. Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Polecam!

Zrujnowała zdrowie mojej mamie, nie słucha tego co mówią pacjenci, poświęca mało czasu na poznanie choroby - z jakieś 5 min, nie przeprowadza dodatkowych badań, a przepisuje silne psychotropy, inny neurolog chwycił się za głowę, jak dowiedział się co moja mama brała, leki zamiast pomóc, jeszcze bardziej jej zaszkodziły.