lekarz Stefania Pysz-Piechowicz

3,2
3,1
3,3
3,1

Zdecydowałem się na napisanie tych kilku słów z uwagi na negatywne komentarze, jakie dotyczą tego lekarza. A w żaden sposób nie mogę się z nimi zgodzić. Niestety, zadowolonym pacjentom nie chce się poświęcić tych kilku minut na opinię. Niezadowoleni zawsze znajdą na to czas... Jestem świeżo po wizycie u pani doktor w Ultramedicu. Uprzejmość, poważne potraktowanie pacjenta (mimo, że problem aż tak poważny nie był...) i ogromna życzliwość. To wszystko połączone z niesamowitą kompetencją. Warto bowiem wiedzieć, że pani dr Piechowicz ma bogate doświadczenie kliniczne i praktykę z zakresu urologii onkologicznej i chirurgii, co ma szczególne znaczenie dla pacjentów onkologicznych (do których na szczęście ja się nie zaliczam). Pomimo tego, że moja wizyta dotyczyła tylko interpretacji wyników i pomimo, że te wyniki okazały się bardzo dobre-zostałem profesjonalnie przebadany (m.in. USG) i zostały mi udzielone bardzo dokładne informacje na temat tych wyników. Zgodzę się z którymś z przedmówców, że pani doktor nie jest odpowiednią osobą do poplotkowania. Ale nie zgodzę się w żadnym razie, że olewa pacjentów i nie poświęca im właściwej uwagi. Ze swojej strony jak najszczerzej polecam tego lekarza.

Powiem w ten sposób: Jeżeli ktoś udaje się do lekarza na ploty albo żeby ponarzekać, to u Pani Piechowicz nie znajdzie zrozumienia. Ale jeżeli pacjent oczekuje pomocy i rzetelnego podejścia do jego problemu, to z pewnością nie zawiedzie się na kompetencjach Pani doktor. Krótko mówiąc świetny, doświadczony i bardzo konkretny fachowiec. W moim przypadku diagnoza postawiona szybko, prawidłowo i z natychmiastowymi pozytywnymi efektami leczenia.

Mogę powiedzieć same dobre słowa na temat Pani doktor. 13 lat temu miałem trudny dla mnie problem i po wizycie mam spokój po dziś dzień. Pani Stefania może nie jest wylewna, ale za to świetny fachowiec. Polecam!

Wg.wstępnej oceny przy pierwszej wizycie bardzo mądre i fachowe podejście do pacjenta.Więcej tak oddanych lekarzy choć leczenie na kasę chorych.Polecam.

W dniu 27-02-2015 w przychodni na Żółkiewskiego 40, pani doktor, gdyby nie przypomnienie recepcjonistki zapomniałaby o przyjmowaniu pacjentów (4 m-ce czekania na wizytę). Przyjechała w złym humorze.

Przyjechała w złym humorze.

Sympatyczna, profesjonalna lekarz; Byłem na wizycie w Ultramedicu z karty abonamentowej i na prawdę mogę stwierdzić, że nie ma zbyt dużo takich lekarzy specjalistów, którzy by całkiem kompleksowo a zarazem przyjaznie podeszli do pacjenta.

super konkretna lekarka z duzym doswiadczeniem polecam

super konkretna lekarka z duzym doswiadczeniem polecam

Całkowicie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.Nie przypuszczałam że może istnieć taki lekarz jak ona.Zlekceważyła u mnie wszystko, przewlekły problem z pęcherzem,kamicę,ledwie spojrzała na wyniki badań z którymi do niej przyszłam.W sprawie profilaktyki usłyszałam to co wiedziałam już od dawna. Odnoszę wrażenie że pani urolog działa według schematu: Raz,dwa,trzy,dziękuję,następny proszę.Żaden pacjent przede mną nie spędził w jej gabinecie więcej niż 5 minut. Wolałabym czekać na wizytę nawet 2 godziny w poczekalni,by mieć pewność że spotkam lekarza którego interesują problemy pacjenta. Z pełną świadomością nikomu nie polecam wizyty u pani doktor,tacy lekarze ...

Wolałabym czekać na wizytę nawet 2 godziny w poczekalni,by mieć pewność że spotkam lekarza którego interesują problemy pacjenta. Z pełną świadomością nikomu nie polecam wizyty u pani doktor,tacy lekarze nie powinni istnieć.

Pani urolog całkowicie zlekceważyła mój problem. Wizyta trwała około 5 minut, zapłaciłam 80 zł. Poszłam z okropnym bólem pęcherza. Zadano mi kilka podstawowych pytań po czym słyszałam, że jestem zdrowa, konieczna jest profilaktyka. Dowiedziałam się, na czym ta profilaktyka polega. Nie przepisała mi żadnego leku, nie postawiła diagnozy. Wręcz wygoniła mnie z gabinetu. Na drugi dzień zaczęłam oddawać krwiomocz. Zdecydowanie odradzam, świadomie oceniam na 1.

szkoda gadać-naciągaczka nawet receptę, źle wypisała

szkoda gadać-naciągaczka nawet receptę, źle wypisała

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

Szpital Wojewódzki