Lekarze Stomatolog dziecięcy Chełm

Annaa Gajewska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

super!!! najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałam. Pani jest uprzejma miła i ma super podejście do dzieci

lek. dent. Jakub Janowski

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
aleja I Armii Wojska Polskiego 1
22-100 Chełm

Profesjonalizm w 100%-tach! Lekarz godny polecenia: bardzo dokładny, zaangażowany, walczy o każdego zęba do końca. Rozmawia z pacjentem na temat planowanego leczenia i jego możliwościach, starając się zawsze dobrać i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Edyta

Anna Gajwska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

Super:) Miła uprzejma Polecam ten gabinet.

lek. dent. Olga Słabczyńska

NZOZ "Centrum Stomatologii" w Chełmie
Lwowska 51A
22-100 Chełm

Polecam, taka Pani dr to skarb. Jest miła, i słucha. Nie traktuje ludzi z góry, pomaga. Czasem tylko za dokładnie robi i wtedy człowiek musi się nasiedzieć, no ale przynajmniej jest potem dobrze zrobione.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Alicja Niderla

Stomatolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem ortodonty to z czystym sumieniem polecam Panią doktor Agatę Gorlińską. Cudowna i miła osoba! Zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni podczas wizyty i naprawdę dba o dobro pacjenta. Prawie kończę już swoje leczenie ortodontyczne - oprócz poprawy zgryzu Pani doktor dba również o estetykę zębów. Dobrze doradzi oraz w żaden sposób nie próbuje naciągnąć na dodatkowe, zbędne elementy leczenia. Cały proces jest dobrze dostosowany do indywidualnych ...
Opinia dodana przez: P.

lek. dent. Katarzyna Wiślińska

al. Armii Krajowej 9/8
22-100 Chełm

Bardzo sympatyczna i empatyczna. Bardzo dobry stomatolog. Kompleksowe podejscie do pacjenta. Polecam. Nie tworzy sztucznych kolejek zapisujac miesiac do przodu. Czas oczekiwania na wizytę do tygodnia. W razie nagłych przyoadków nie odmówi pomocy.
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Beata Kwiatosz

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Leczenie kanałowe tylko u Dr Jwiatosz . Bardzo dokładnie wypełniła mi kanały . Dziękuje Pani Doktor i polecam innym

lek. dent. Sylwia Błaszczuk-Kudelska

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Po 20latach regularnych wizyt u Pani Sylwii zmieniłem zdanie odnośnie jej podejścia do pacjenta na negatywny. Przyczyną były konsekwencje leczonego zęba, który dalej bolał i brak profesjonalnego podejścia do reklamacji.
Opinia dodana przez: adam

lek. dent. Jarosław Banaszek

ulica Hrubieszowska 81
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona,szybka i fachowa pomoc lekarska.Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci i pomógł naszemu 5 letniemu synkowi.

lek. dent. Maja Łukasik

Armii Krajowej 11A/1
22-100 Chełm

Zęby leczy poprawnie i stara się, żeby nie bolało, jednak na tym się kończy pozytyw, ponieważ o wiele przepłaciłam za zęba kanałowego, jak zaczęłam liczyć ile było wizyt na tego zęba to wyszło mi 750 zł. Niestety czasem tak bywa, ale człowiek uczy się na błędach i więcej tam nie wrócę, bo skoro zostawiam tyle pieniędzy to powinnam dostać paragon i wyjaśnienie...dlaczego...
Opinia dodana przez: isadora

Joanna Martyniuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Chełm

Całkowita porażka, proteza zatrzaskowa całkowicie nie dopasowana do szczęki, inni dentyści nie chcieli się podjąć poprawek po tej Pani zdecydowanie odradzam,
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Anna Pawłowska-Brzeźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROFI-DENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Lwowska 21
22-100 Chełm

Wspaniała Pani doktor, zęby leczone na materiałach światło utwardzalnych, plomby wstawione kilka lat temu i teraz trzymają się idealnie. Wysoki poziom kultury, przyjazna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marek Zieliński

ulica Lwowska 13
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz jestem w 100% zadowolony. Proszę nie ufać osobom które piszą źle opinie na temat pana doktora.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Paweł Maciejczak

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PPZ "Salus" Sp. z o.o. Przychodnia Stomatologiczna
aleja Marszałka Piłsudskiego 11B
22-100 Chełm

NIE POLECAM zero podejścia do dzieci, nie wytłumaczy krzyczy jakby dziecko miało wiedzieć co ma zrobić. Przy odcisku na aparat tak mocno cisną żuchwę że moje dziecko wyszło z krwiakiem na brodzie.
Opinia dodana przez: matka pacjenta

lek. dent. Dorota Stupak

Chełm filia nr 4
plac Kupiecki 12
22-100 Chełm

Już nigdy nie pójdę na NFZ do tego stomatologa. I tak cały czas korzystam z usług specjalistów prywatnie płacąc za wszystko, ale raz przez stan finansowy chciałam skorzystać z przysługującego mi ubezpieczenia i mam za swoje. Zapytana o powód wizyty, odparłam, że chodzi o skaling, przegląd i bolące ósemki, pani doktor wywróciła w tym momencie oczami w stronę asystentki. Za błaha sprawa? Śmiem zawracać głowę w trakcie pracy? Już po ...
Opinia dodana przez: Rozczarowana

lek. stom. Urszula Ulanecka-Jagiełło

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

A ja wlasnie chcialam sie wypowiedziec na temat leczenia pani Ulaneckiej. Moj mąz leczyl u niej poczatki parodontozy i fakt pani Ulanecka byla dobra ale w liczeniu pieniedzy!!!! Kiedy pojechal na wizyte do prywatnej kliniki w Rzeszowie okazalo sie ze po leczeniu u pani Ulaneckiej czeka go kiretaz otwarty oraz usuniecie dwoch zebow. Ja rowniez mialam leczonego zeba u pani Ulaneckiej za ktorego policzyla mi 250zl a pozniej musialam isc ...
Opinia dodana przez: jagoda

lek. dent. Anna Galek-Serwacka