Lekarze Stomatolog dziecięcy Grodzisk Mazowiecki

{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Fudalej

lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor to cudowna osoba, która ma wiele cierpliwości. Super podejście do pacjenta. Co prawda u mnie należało wykonać tylko leczenie kanałowe, ale obyło się bez bólu i strachu. Jednak wizyty u dentysty nie muszą być "straszne" :) Ważne, aby wybrać specjalistę, który ma "do tego rękę" jak Doktor Sylwia Fudalej. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula

lek. dent. Marek Drożdżyński

Dentmark
Teligi 5/29
Grodzisk Mazowiecki

Zawsze bałam się dentystów jak ognia, ale odkąd na wizyty chodzę do Pana Doktora, nie mam się czego bać. Jest to człowiek bardzo kompetentny, z ogromem wiedzy, którą łączy z niewzruszonym spokojem i humorem. U Pana Doktora można odetchnąć, zaufać i miło pogawędzić. Z całego serca polecam, człowiek uczciwy i wie co robi. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Renata Rosiak-Jankowska

3 Maja 21G
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem pod wrażeniem ilości sprzętu a zwłaszcza mikroskopu, który uratował mi życie :) a po celowanym znieczuleniu Pani Dr mogła ze mną robić wszystko :)
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Małgorzata Mlosek

Stomatolog, Ortodonta

Żwirki i Wigury 1d
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobra ortodontka. Jest kontaktowa,mimo iż ma wielu pacjentów w razie pytań lub umówienia dodatkowej wizyty jest mobilna. Tłumaczy wszystko co robi.Jestem pod wrażeniem jej stylu pracy i fachowości.
Opinia dodana przez: Alekdandra

lekarz Ewa Rońda

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz o rzadko spotykanym zaangażowaniu, znakomita specjalistka, niezwykle dokładna i sumienna. Zawsze omawia z pacjentem sytuację, podaje zalecenia przy szerokim omówieniu problemu, kieruje do innych specjalistów. Leczy w Grodzisku Maz. i Pruszkowie.

lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dziękuję pani dr.Ani Wysokowicz za pracę którą włożyła abym mogła się uśmiechać😍😘😘 Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za cierpliwość.pełen profesjonalizm i miłą atmosferę podczas wizyt.Pani doktor to wspaniały człowiek.wyrozumiała i bardzo dokładna w tym co robi.Widać że wykonuje swoją pracę z pasją i dużym zaangażowaniem.Pani Aniu Bardzo dziekuję za piękny uśmiech😍😍😍.Wdzięczna pacjentka K.Wojtczak.
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. dent. Dorota Karska

Rusałki 7/1
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowa lekarka. Wspaniała pod każdym względem. Delikatna i skuteczna. Bardzo uprzejma i pomocna. W trudnych sytuacjach nie zostawi pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Magdalena Gałązkiewicz

Stomatolog, Protetyk

Twój Dentysta
Nadarzyńska 45/11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, uratowała mi ząb, który inny dentysta spisał na straty. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Górny

lek. dent. Tomasz Górny

Spokojna Dental House
Spokojna 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz dentysta. Nic na siłę. Zawsze tłumaczy co trzeba zrobić i uzgadnia z pacjentem. Moje dzieci go uwielbiają. Polecam go bardzo.
Opinia dodana przez: Marcin T.

dr Aleksandra Samborska

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz na piątkę, co ja mówię - dziesiątkę!!! Lepiej nie nie mogłam trafić: spokój, przemiła atmosfera, pełne życzliwości i profesjonalizmu podejście do ledwie zipiącej z bólu i przerażenia pacjentki. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju tacy lekarze i to w nieodpłatnej słuzbie zdrowia.

lek. dent. Piotr Kaniut

stomatologia-kaniut Grodzisk
Parkowa 7
Grodzisk Mazowiecki

Dr Piotr to profesjonalista z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, polecam wszystkim, którzy boją się leczenia kanałowego oraz innych zdecydowanie trudniejszych tematów. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Doktor jest godnym zaufania człowiekiem, dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, nie mogę też pominąć całego Zespołu stomatologii, są bardzo mili, pomocni, uprzejmi i kompetentni. Całym ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr Beata Fudalej

Grodzisk Mazowiecki

O tym lekarzu Mówi się niewiele, bo tego nie lubi, ale gdyby polecić tego lekarza na jedną wizytę to okaże się że nie ma lepszej dentystki w mieście troskliwa serdeczna..to lekarz orkiestra...co leczy uśmiechy koncertowo... uważna, miła, zamyślona, i myślami często nieobecna, i lepiej o nic nie pytać, żeby się nie narazić... milczenie i brak zrozumienia jest w relacji dentysta pacjent chyba największą torturą, dlatego lepiej tutaj milczeć w skupieniu
Opinia dodana przez: Ireneusz

lek. dent. Jacek Gajek

Bairda 32 a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz godny zaufania i polecenia innym. Dyspozycyjny zdyscyplinowany zawsze o umowionym czasie przyjmujacy pacjenta. Posiada umiejetnosci wlasciwego podejscia do dzieci. Dbajacy o dobre imie gabinetu.

lek. dent. Maja Łaski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani doktor ma świetne podejście i tłumaczy wszystko co robi. Każda czynność jest opisywana a nieprzyjemne części zabiegu zawsze poprzedza ostrzeżeniem. Wspaniała osoba, bardzo empatyczna i przede wszystkim w przystępnej cenie! Bardzo polecam, to jeden z nielicznych dentystów do których chce się wracać!

lek. dent. Bartosz Ciskowski

Okólna 2 N/2
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Rozpoczełem leczenie kanałowe w centrum stomatologicznym Luxmed 6 kwietnia 2022. Po pierwszej wizycie zostałem umówiony na następną na 28 kwietnia do lekarza Bartosza Ciskowskiego dla dokończenia leczenia. Nie zaproponowano mi kontynuacji leczenia u tej samej lekarki która go rozpoczeła. 26 kwietnia otrzymałem poprzez SMS informację, że wizyta u lekarza Ciskowskiego została odwołana przez jego samego (NB bez wyjaśnienia przyczyn i bez podania dogodnego dla mnie terminu wzamian). Zadzwoniłem na infolinię ...
Opinia dodana przez: Dzmitry

lek. dent. Jan Osytek