Krosno

ulica Krakowska 310
38-400 Krosno

polecam wszytkim Pania Dr Jadwige Gierad Pietrzkiewicz jest bardzo dobrym lekarzem z wysokim doswiadczeniem i kazdemu poswieca bardzo duzo czasu
Opinia dodana przez: paulina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Krosno-Zdrowie"
ulica 1000-lecia 13
38-400 Krosno

Dr Grzegorz Gazda jest jak najbardziej godnym polecenia lekarzem,cechuje Go profesjonalne podejście do pacjenta,wnikliwie analizuje dolegliwości,jest uprzejmy i nie liczy czasu poświęconego pacjentowi,co dla chorego jest bardzo ważne.Dziękuję doktorze.Zofia Grzesik Nowy Sącz.
Opinia dodana przez: Zofia

Centrum Medyczne Liszki
469
32-060 Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.
Opinia dodana przez: Irek Klimas

mgr Judyta Sołtysik

Psychoterapeuta, Psycholog

Przychodnia Rejonowa
Piłsudskiego 2
38-480 Rymanów

Pani Judyta jest świetnym specjalistą, korzystałem z jej usług przez kilka miesięcy i za każdym razem byłem zadowolony z wizyty, jestem jej wdzięczny za pomoc. Szczerze polecam : )
Opinia dodana przez: Mateusz

wojewódzki szpital podkarpacki
krosno korczyńska57
38-400 Krosno

Wszystkie zabiegi załatwiam u niego, dobrze wytłumaczy wszystko i nie narzekam na nic... Mily, sympatyczny lekarz
Opinia dodana przez: MATI

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Krosno Odrzańskie
66-600 Krosno Odrzańskie

Staranność, kultura osobista i komunikatywność, empatia, cechujące Pana Doktora są nie do przecenienia. Nie wiem, dlaczego widzę tu opinie skrajnie różne od mojej.
Opinia dodana przez: Leszek

al. Niepodległości 1 (Aldemed