Lekarze Stomatolog dziecięcy Racibórz

lek. dent. Wojciech Sterańczak

Chopina 10/1
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz, delikatny a co najważniejsze fachowiec w tym co robi. Jedyny lekarz w Raciborzu do którego nie boje się siadać na fotelu. Polecam
Przesympatyczna Pani doktor, która kocha swoją pracę, nie odmawia nikomu pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach - mówie tutaj także o sobie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Mimo kolejek i spędzania czasami dużo czasu w poczekalni warto ;) Warto zainwestować czas bo efekt jest piorunujący ;) Wcześniej chodziłam do innego ortodonty, który tylko pogłębił problem, kolejna ortodontka nie chciała mi pomóc aż w końcu trafiłam na Panią Beatę ;) Jestem jeszcze ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Mira Wróbel

Neo-Dent
47-400 Racibórz

Bardzo miła, serdeczna i uczynna młoda Pani Doktor potrafiąca pomóc w każdym przypadku. Znająca i stosująca nowoczesne materiały i metody leczenia. Do problemów stomatologicznych podchodzi nietuzinkowo, a wykonana przez nią praca jest staranna, dokładna i bardzo zadowalająca. Sam jestem pacjentem pod względem stomatologicznym jak i ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Żeby nie być gołosłownym to mogę podać przykład, że dwóch lekarzy chciało mi wykonać leczenie kanałowe ...
Opinia dodana przez: Krzysiek
Pani doktor bardzo miła uprzejma, w każdej chwili gotowa przyjąć jesli tylko bardzo boli 1

lek. dent. Jolanta Dulian-Wójcicka

47-400 Racibórz

Bardzo dobra pani doktor. Zawsze pomoże, zawsze walczy o każdy ząb, bardzo miła. Zna się na tym co robi, i robi bardzo dokładnie:) Bardzo polecam każdemu:)
Opinia dodana przez: Zzz

lek. dent. Anna Barto

DENTICA 24
Racibórz

Jestem bardzo,bardzo zadowolona z Pani uslug.Dziekuje Pani doktor za cierpliwosc i wyrozumialosc!! Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Halina
Świetny lekarz, prawdziwy fachowiec. Bardzo lubię do niego chodzić bo nie obawiam się już, że coś mnie będzie bolało! Polecam serdecznie tego lekarza oraz resztę zespołu N-D :)
Opinia dodana przez: Stały klient

lek. dent. Małgorzata Gnot

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Chodzę do Pani Gnot od 20stu lat. Obie panie mają świetne podejście do pacjentów, przemiłe i profesjonalne. Nawet moje dzieci z chęcią bez strachu do Niej chodzą. Bardzo polecam szczególnie dla dzieci i osób, które boją się stomatologa.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Walery Tarnawski

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WALUX
Żółkiewskiego11/1
47-400 Racibórz

Super lekarz polecam:)Nie byłam przekonana, ale jest profesjonalistą, a ząbki tzn. plomba wygląda jak ząb! w ogóle nie widać że to plomba.polecam polecam j jeszcze raz polecam:)

lek. dent. Szymon Frydrych

47-400 Racibórz

Cala moja rodzina jest zadowolona z uslug dr.Frydrycha pod kazdych wzgledem.

lek. dent. Maria Krężel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ESKULAP Sp. z o.o.
ulica Kolejowa 19A
47-400 Racibórz

Bardzo sympatyczna , kompetentna , lekarka z powołania .Widać ze Pani doktor lubi swoja prace i pacjentów . Z pewnością można Panią doktor polecać w 1000%
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Labus

Stalmacha 3/2
47400 Racibórz

Profesjonalizm, dokładność i miła atmosfera, bardzo gorąco polecam. Fachowość okazywana jest poprzez kulturę pracy, precyzyjną diagnozę, skuteczny dobór środków, uspokajające opanowanie warsztatu, sytuacji i pacjenta z jego niedomaganiami.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Ewa Kuczman-Szydło

Pl. Bohaterów Westerplatt 12
47400 Racibórz

pani doktor jest bardzo uprzejma i wyrozumiała widać że kocha to co robi . wizyty u niej przebiegają szybko i bez bólu
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Katarzyna Jaremczak

ul. dr. Józefa Rostka 6/1
47-400 Racibórz

Panie naprawdę godne polecenia szczególnie jeżeli chodzi o dzieci niezamienilbym nigdy na innego stomatologa atmosfera przyjazna dziecku podejście wszystkich tam pracujących naprawdę profesjonalne oby więcej takich gabinetów nic tylko brać przykład polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Lech Sterańczak

Fryderyka Chopina 11/2
47-400 Racibórz

Byłam pierwszy raz, jestem zadowolona, zapisałam też męża. Najprawdopodobniej znalazłam swojego dentystę. :)

lek. dent. Krzysztof Świącik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81
47-400 Racibórz

super!!!! bezboleśnie ,uprzejmość ,fachowość ,bardzo polecam,naprawdę warto odwiedzić ten gabinet,dobre ceny,
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Ewa Frydrych

47-400 Racibórz

Z calym przekonaniem i pod kazdym wzgledem polecam ten gabinet stomatologiczny.

lek. dent. Dawid Popela

Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 19A
Racibórz

chciałam podziękowac panu doktorowi ze ma takie super pozytywne podejście do dzieci.mój syn po pierwszej wizycie był zachwycony a przede wszystkim nie bał się to jest lekarz z powołania polecam wszystkim pana doktora dawida popełe
super lekarz profesjonalista polecam wszystkim moin znajomym

lek. dent. Katarzyna Szal-Wierczek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Wierczek
Łąkowa 1/1
47-400 Racibórz

Jest świetna. Dzięki niej przestałam bać się dentystów. Ma bardzo dobre podejście, jeśli ktoś nie czuję się komfortowo, często pyta czy wszystko ok, czy nie boli. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna