Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog dziecięcy Tarnobrzeg

lek. dent. Honorata Motyka

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13/5 F
39-400 Tarnobrzeg

Sympatyczna, precyzyjna, skupiona na pacjencie, bardzo spokojna. Dr Honorata to perfekcjonistka w każdym calu. Dentystka na miarę XXI wieku. Można śmiało z zamkniętymi oczami siadać na jej fotelu. Polecam, bo warto.
Opinia dodana przez: Anna Maria

lekarz Grażyna Galek

Szewery 9
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani stomatolog-z czystym sumieniem polecam-przyjmuje również na fundusz-bardzo punktualna, mimo że przyszłam pare razy około 5 minut wcześniej-już na mnie czekała a nie jak u niektorych trzeba czekać bo jeszcze zajmuje sie poprzednim pacjentem któryms z kolei na ta samą godzinę.....polecam raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak

Stale 1
39-400 Tarnobrzeg

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak każdemu, ma również wspaniałe podejście do małych dzieci.

lek. dent. Monika Tukendorf-Mażysz

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
Targowa 4
39-400 Tarnobrzeg

Wzorowe podejście do pacjenta! Jest jedną, z niewielu lekarzy którzy maja ludzkie podejście do pacjetna! 10/10

lek. dent. Sobiesław Śnieżek

Mickiewicza 52
39-400 Tarnobrzeg

Wręcz rewelacja. Pan doktor choć miał dużo ludzi wcisnął mnie aby pomóc z bolącym niemiłosiernie zębem a do tego z opuchlizną na twarzy przez ropę. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany mimo że był już cały ukruszony i został tylko korzeń. Po wyrwaniu dużo instrukcji na temat dalszego postępowania. Dziękuje bardzo i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Adam Trojanowski

Przychodnia Specjalistyczna
Konfederacji Dzikowskiej 18
39-400 Tarnobrzeg

Super lekarz, dokładnie tłumaczy, jest uprzejmy, cierpliwy i oczywiscie zna się na tym co robi. Polecam go każdemu.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Sanitas
11 Listopada 8
Tarnobrzeg

Doskonały lekarz, mistrz w swoim fachu. Wszystkie zabiegi chirurgiczne moje i dzieci zawsze bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Monika

Tomasz Korzeniowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Polecam wszystkim Pana doktora (dr Korzeń) wspaniały dentysta. Mimo mojego strachu i obaw Pan doktor okazał się być wspaniałym fachowcem!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Anna Złotorzyńska

Waryńskiego 6A/2
39-400 Tarnobrzeg

Po prostu swietna lekarka. Człowiek na fotelu jest wyluzowany. Pełny profesjonalizm ze strony Pani doktor i przede wszystkim bezbolesne leczenie.

lek. dent. Jolanta Adamczyk

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
39-400 Tarnobrzeg

Jest wspaniała. Leczy moje zęby od ponad 15 lat i nie znam lepszego fachowca. Opuściłam ją na kilka lat ale wróciłam i przyjeżdżam z Krakowa specjalnie do niej. Jest bardzo delikatna i uważna a leczenie to sama przyjemność. Nie rozumiem jak można bać się iść do dentysty. Ja się nie boję ;)) Polecam!!!
Opinia dodana przez: sylwia76

lek. dent. Jerzy Trela

Protetyk, Stomatolog

Kopernika 26/74
39-400 Tarnobrzeg

Pan doktor owszem tłumaczy co dzieje się z zębem i co będzie robił. Niestety pacjent nie może o nic zapytać i nic zasugerować, musi wysłuchać co ma do powiedzenia P. Trela i koniec kropka. Kiedy przychodzisz do lekarza to wydaje mu się, że on jest wszystko wiedzący. Ty masz siedzieć i słuchać, bo Ty przychodzisz z problemem i jesteś zdany na jego łaskę. Plomby wypadają, bo wypełnienie było za płytkie, ...
Byłam u tej pani na wizycie w gabinecie publicznym. Nie zgodze sie z tym,ze jest nie uprzejma i nie potrafi leczyc. Jest swietnym specjalista i w dodatku bardzo miłą osobą. Oby wiecej takich lekarzy!

lek. dent. Paweł Dyzia

Dekutowskiego 1
39-400 Tarnobrzeg

Zęby pięknie wyleczone z wierzchu. Kanały niedoleczone. Na ok. 1,5 cm kanału wypełnienie na około 1/4. Robi się stan zapalny. Teraz wszystko do poprawki. Nowe koszty. Za miłym uśmiechem i uprzejmością kryje się brak kompetencji.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Wiesława Pękalska

Przychodnia Specjalistyczna
Konfederacji Dzikowskiej 18
39-400 Tarnobrzeg

Tam to powinien sanepid sie pojawić. Brud na maszynie ,na tackach na ktorych kladzie narzedzia. Jakosc uslug tez pozostawia wiele do zyczenia.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Beata Borcz-Dyzia

Dekutowskiego 1
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo się zawiodłam na tym stomatologu. Słyszam różne opinie ale takiego dentysty w swoim życiu jeszcze nie spotkałam. Zarejestrowałam się do niego na NFZ do wyrwania ósemki, która się psuła i dodatkowo krzywiła mi jedynki( do tego wniosku doszła dentystka, u której leczyłam zęby wcześniej). Pan Dyzia zaprosił mnie do gabinetu. Doskonale wiedział z jakim problemem przyszłam. Zaprosił na fotel postukał zęby i rozwiercił mi dziurę na całego zęba w ...
Opinia dodana przez: edyta

lek. dent. Jan Czajewski