Lekarze Stomatolog dziecięcy Warszawa

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Stawki 4 A/lok.1
00-193 Warszawa

Pani dr. Krystyna Mancewicz to wysokiej klasy stomatolog i super zyczliwy i empatyczny czlowiek. Ma bardzo profesjonalne podejscie rowniez do dzieci. Ceny za uslugi w bardzo nowoczesnej klinice sa o.k. oby bylo wiecej takich stomatologow jak Pani dr. Krystyna Mancewicz.
Opinia dodana przez: Iga

lek. dent. Edyta Szawuła

Przychodnia Stomatologiczna AS-DENT
ul. Henryka Sienkiewicza 29
06-500 Warszawa

Super godna polecenia niesamowite podejście do pacjenta delikatna i wyrozumiała oraz nadzwyczaj miła i uprzejma..

lek. dent. Małgorzata Hulisz-Secomska

Chirurg stomatolog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. Profesjonalna i z poczuciem empatii co rzadko zdarza się w dzisiejszuch czasach. Dziękuję, że ją spotkałam.

lek. dent. Katarzyna Ostaszewska

Grójecka 79 A/24
02-094 Warszawa

Chodzę do Dr. Ostaszewskiej z małymi dziećmi - rewelacja! Wcześniej próbowałem placówkę dedykowaną dla dzieci (elefantmed) ale z bardzo kiepskimi efektami (kadra) a Dr. Ostaszewska działa magicznie dla moich rozbrykanych chłopców - chętnie chodzą na przeglądy, nie straszne im borowanie i zakładanie plomb jeśli trzeba. Super atmosfera i za żadne skarby nie pójdę już do innego stomatologa. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Marcin Sorbian

Dental-Service Klinika Dentystyczna
Braci Wagów 4
02-791 Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, delikatny i bardzo sympatyczny. Pierwszy raz jak szłam na wizyty wcale się nie denerwowałam. Wyleczył mi wszystkie zęby i bardzo się cieszę że do niego trafiłam. Najlepszy dentysta jakiego spotkałam!

lek. dent. Danuta Jędruszczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

Szczerze i gorąco polecam za profesjonalizm, ciepłe i wyrozumiałe podejście do pacjenta, a także delikatność. Krótko mówiąc: Anioł z wiertarką :)
Opinia dodana przez: Wiesiek

lek. dent. Iwona Łączyńska-Hys

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Widać że stomatologia to nie tylko Jej wyuczony zawód ale też pasja.Już myślałam że takich lekarzy nie ma.Bardzo empatyczna,komunikatywna i rzeczowa z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Maria Gajl

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Wspanialy stomatolog uwielbiana przez dzieci fachowe podejscie do pacjenta nawet najmlodsi sie nie boja pani doktor
Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Artur Frydrychewicz

Davinci Dental Experts
02-792 Warszawa

Przyjazny profesjonalista - tak określiłbym Pana doktora najkrócej. Zdecydowanie zna się na tym, co mówi i - przede wszystkim - robi. Wyjaśniając przed zabiegiem, co i jak będzie robił potrafi wzbudzić zaufanie (przynajmniej moje :). Po jego pracach nigdy nie musiałem wracać na żadne "poprawki". Najwyraźniej wszystko było wykonane tak, jak należy skoro organizm "podziękował" i więcej o zębach nie wspomina ;) Ja osobiście polecam tego lekarza i jeśli tylko ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Katarzyna Sondej-Czachura

Korotyńskiego 19a lok. 106
02-123 Warszawa

Świetny fachowiec, bardzo dokładny dokładny i rzetelny. Gorąco polecam. Bezstresowo leczę się od kilku lat .
Opinia dodana przez: Małgorzata Nowicka

lek. dent. Wioletta Szczawińska

Lecznica Ginekologiczno - Położnicza
Fieldorfa 5 A
Warszawa

Bardzo kompetentna delikatna dużo poświęca czasu na tłumaczenie i doradza co jest dla pacjenta dobre
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Beata Kolasa

Orto-Fan NZOZ
Jegiellońska 66
03-468 Warszawa

Zdecydowanie polecam, bardzo uprzejma i kompetentna Pani periodontolog!!! Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Rabe

lek. dent. Anna Grzybowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czapelska 40
04-081 Warszawa

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Pani Ania jest bardzo ciepła i cierpliwą osobą. Wszystko tłumaczy i jest bardzo profesjonalna.
Opinia dodana przez: Kaś

lek. dent. Joanna Chciałowska-Liśkiewicz

Łyszkiewicza 26/28/lok. C
04-483 Warszawa

Profesjonalna i miła obsługa, ceny przystępne. Generalnie aż strach powiedzieć ale miło się wraca do dentysty 😋
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Jerzy Studziński

Al. Wilanowska 279
Warszawa

Profesjonalizm w 100%. Lekarz znakomity ze swietna wiedza, cały czas sie dokształca i otwarty na nowe rozwiazania w leczeniu. Razem z fachowym personelem tworza zgrany team. Tu kazdy pacjent poczuje sie wyjatkowo. Polecam jak najbardziej:)
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Dorota Stańczak-Sionek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Borowego 5
01-357 Warszawa

Dziś kolejny raz byłam na wizycie u p. Doktor , która bardzo szczegółowo opowiedziała mi plan leczenia w tym przypadku leczenia kanałowego. Czułam się bardzo komfortowo wiedząc co po kolei mnie czeka. Bardzo profesjonalnie zostałam przeleczona. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom panią Doktor !🥇
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Katarzyna Wróblewska-Klapsa

Chirurg stomatolog

time for Dentist
Olbrachta 126
Warszawa

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Do tego specjalista w dziedzinie implantów. Poza tym przesympatyczna osoba. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Robert

Artur Rycharski

Praktyka Stomatologiczna
Warszawa

Bardzo sprawny chirurg-niezwykle sympatyczny i miły. ...polecam go bez chwili zastanowienia....dlutowalam u niego dwie ósemki....bezboleśnie i szybko w 30 min góra i dół, niewielki obrzęk. ...u innego chirurga takie same ósemki 2 godziny na dwoch wizytach
Opinia dodana przez: anna

Maja Budziszewska-Calik

Gabinet Lekarski
01-772 Warszawa

Zawsze obawiałem się wizyt u stomatologa. Dr Budziszewska sprawiła że nie wiąże sięto już ze stresem. Miła i kompetentna.
Opinia dodana przez: Darek

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł