Stomatolog Dziecięcy Warszawa

Warszawa Stomatolog dziecięcy lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog dziecięcy, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...

lek. dent. Paweł Łazicki

Max-Dent
Korkowa 118

Polecam jak najbardziej...swietny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia i planuje dalsze leczenie...jestem jego wierna pacjentką od kilku lat.
KAROLINA,
Opinia dodana przez: Ania

dr Danuta Lach-Sagun

Enel-med

Byłam pacjentką Pani doktor przez okres ok. 10 lat (przeglądy,plomby, sporadyczne zapalenie dziąsła - wszystko ok), byłam bardzo zadowolona.
Niestety, gdy zdarzyło się leczenie kanałowe zaczęły się przysłowiowe schody, ból "po" i niestety wysokie koszty (długie leczenie, nadal nie zakończone), kłopoty i zniechęcenie. Miałam już wcześniej leczony kanałowo ząb u innego stomatologa - efekt rewelacyjny, leczenie zakończone. Niestety u Pani doktor leczenie kanałowe (które mogło być prawdopodobnie niepotrzebne) odbyło ...

lek. dent. Grażyna Stelmaszczyk-Niezgoda

STOMATOLOGIA&PROTETYKA
Radzymińska 234/236

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, pani doktor zawsze wszystko wytłumaczy. Leczę się u niej od wielu lat, jest naprawdę godna polecenia! Usługa na najwyższym poziomie!
Opinia dodana przez: Stefan

dr n. med. Małgorzata Sudoł-Borowska

ulica Pelikanów 10a

Wspaniała, rewelacyjna Pani Doktor ! Jestem seniorem i z racji swojego wieku mogę "pochwalić się" bardzo licznymi wizytami w przeróżnych gabinetach stomatologicznych i z głową podniesioną do góry twierdzę, że lepszego lekarza jak Pani Doktor będąca również doktorem nauk medycznych, w swoim życiu nie spotkałem.
Był bardzo skomplikowany zabieg, potworna torbiel, zabieg perfekcyjny, a wszystko obyło się niemalże bezbólowo. Jestem pacjentem Pani Doktor od ok. 3-ch lat.
Jedynie czego żałuję, ...
Opinia dodana przez: Marek

Elżbieta Łukasiuk-Toutounchi

Bartycka 115

Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor. Poświęciła dużo czasu na piękne wymodelowanie mojego zęba po leczeniu kanałowym, pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym podejściem i byłam pod wrażeniem. Dostałam rekomendację odnośnie dalszego działania.
Gabinet na Pradze mocno old-schoolowy, ale personel bardzo miły.

Barbara Moszczeńska-Cieślikowska

Stomatolog dziecięcy

ENEL-MED

Podczas wizyty pani doktor była opryskliwa. Musiałam się doprosić o podyktowanie, które zęby są do leczenia. Bardzo niesympatyczne komentarze, wręcz złośliwe w sprawie złego zgryzu. Brak empatii i zwykłej życzliwości do pacjenta. Być może Pani doktor ma jakąś wiedzę, ale nie dzieli się nią z pacjentem. Przeszywajace spojrzenie zachęca do ucieczki z gabinetu. Nie polecam.

lek. dent. Dorota Niedziejko

Ortodonta, Stomatolog

Szczerze mogę polecić. Zarówno do dzieci jak i dorosłych ma kobieta podejście - czego mogą jej pozazdrościć inni lekarze. Leczę ząbki ja oraz moja rodzina. Potrafi przekonać kilkulatka żeby usiał na fotel i zrobić ząbka a potem kolejnego jeśli trzeba. Wraca się z przyjemnością.

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Stomatolodzy dziecięcy w Warszawie