Stomatolog Dziecięcy Warszawa

Wolny termin: 21 Sie o 15:00. Sprawdź inny. # 1
Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula
Wolny termin: 23 Sie o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50

ja wiem że nie ma rzeczy nie możliwych ale stał sie cud moje dziecko u dentysty dostawało histerii, furii to co my przeżyliśmy to tylko my wiemy postanowiliśmy w końcu zmienić lekarza trafiliśmy do pani doktor Katarzyny Fiołna nie uwierzycie nasze dziecko od pierwszej wizyty zakochało sie chyba w Pani Doktor nie może doczekać sie następnej wizyty robi jej laurki jak ją widzi jego buzia jest zawsze uśmiechnięta i powiem wam szczerze skończyły sie nasze kłopoty szczerze polecam tę Panią Doktor

Poradnia Stomatologiczna

polecam wszystkim

pacjent

Centrum Stomatologii Efektdent Filip Cezary Brzozowski
Rudnickiego 3A/lok. 7H

serdecznie polecam p. Nędzi-Górę, jalepszy stomatolog jakiego znam, bardzo kompetentna, perfekcyjnie dokładna. Zachwyciła swoim profesjonalizmem moich znajomych ze Stanów, którzy byli oczarowani jej wiedzą i niesamowitą precyzja. Myślę, że biorąc pod uwagę wysoki poziom usług stomatologicznych w USA, jest to dobry wyznacznik jakości usług stomatologicznych jakie świadczy p. Nedzi-Góra.

lek. dent. Wioletta Huk

ORL Praktyka Lekarska Rafał Chmielewski
Brzozowa 75F
05-806 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Prawdziwa profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu!!!! Pani Wioletta Huk ma wielkie serce do małych pacjentów (byłam na wizycie z 3,5 letnim synkiem) bardzo miła uśmiechnieta bardo duzo rozmawiała z synkiem starajac sie "zagadac ból" ;) synek mial wybitna jedynke w przedszkola jako jedyna stomatolog w całym powiecie pruszkowskim podjela sie ponownego wstawienia tego zabka z nadzieja ze moze uda sie go uratowac ;) nie wiemy jaki bedzie final ale ja jestem zachwycona podejsciem fachowym oraz serdecznym w ciaglym usmiechu rozmawia z pacjentami objasnia szczegolowo przebieg leczenia oraz na koniec nagradza dzielnych pacjentów ;) Polecam ze szczerego serca i pozdrawiam pania doktor napewno od wczoraj ma 3 nowych pacjentow synka , meza oraz mnie polecam wszystkim goraco taki stomatolog to prawdziwy Anioł!!! Wioleta Kalinowska ;)

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d

Moja córka odwiedziła wiele gabinetów. W żadnym nie pozwoliła na obejrzenie ząbków. W końcu z polecenia trafiliśmy do Pani doktor. Nie dość, że wyleczyliśmy 5 ząbków to Nelka wizytę u Pani stomatolog traktuje jak fajną zabawę i postrzega jako nagrodę.

lek. dent. Iwona Szewczyk

grupa lux med
racławicka 132 b

Nic dodać nic ująć . Świetny stomatolog , wybitnie zna się w swojej dziedzinie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie wykonała mi leczenie zęba. Pani doktór - wielkie dzieki . Polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Sluczak1974 byk74

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lek. dent. Anna Wojas

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Asklepios" Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej
Sonaty 6 d

bardzo delikatna Pani Doktor. Znieczulenie wykonuje niemal bezboleśnie, polecam