Stomatolog Dziecięcy Warszawa

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 1
Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula
Wolny termin: 28 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Specjalista leczenia bólu, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50

Pani Doktor jest najlepszym dentystą dziecięcym jakiego poznaliśmy. Ma świetne podejście do dzieci. Jest cierpliwa i kompetentna.
Mój synek przestał bać się gabinetu dentystycznego. Dziś za każdym razem przechodząc obok gabinetu sam namawia mnie na wizytę :)

Poradnia Stomatologiczna

polecam wszystkim

pacjent

Centrum Stomatologii Efektdent Filip Cezary Brzozowski
Rudnickiego 3A/lok. 7H

serdecznie polecam p. Nędzi-Górę, jalepszy stomatolog jakiego znam, bardzo kompetentna, perfekcyjnie dokładna. Zachwyciła swoim profesjonalizmem moich znajomych ze Stanów, którzy byli oczarowani jej wiedzą i niesamowitą precyzja. Myślę, że biorąc pod uwagę wysoki poziom usług stomatologicznych w USA, jest to dobry wyznacznik jakości usług stomatologicznych jakie świadczy p. Nedzi-Góra.

lek. dent. Wioletta Huk

Protetyk, Stomatolog

ORL Praktyka Lekarska Rafał Chmielewski
Brzozowa 75F
05-806 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u dr Huk. Potrafi bardzo jasno wszystko wytłumaczyć i dzięki Niej mogę się teraz śmiać od ucha do ucha. Wspaniała, kompetentna doktor stomatolog. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d

Moja córka odwiedziła wiele gabinetów. W żadnym nie pozwoliła na obejrzenie ząbków. W końcu z polecenia trafiliśmy do Pani doktor. Nie dość, że wyleczyliśmy 5 ząbków to Nelka wizytę u Pani stomatolog traktuje jak fajną zabawę i postrzega jako nagrodę.

lek. dent. Iwona Szewczyk

grupa lux med
racławicka 132 b

Nic dodać nic ująć . Świetny stomatolog , wybitnie zna się w swojej dziedzinie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie wykonała mi leczenie zęba. Pani doktór - wielkie dzieki . Polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Sluczak1974 byk74

lek. dent. Anna Wojas

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Asklepios" Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej
Sonaty 6 d

bardzo delikatna Pani Doktor. Znieczulenie wykonuje niemal bezboleśnie, polecam

bardzo delikatna Pani Doktor. Znieczulenie wykonuje niemal bezboleśnie, polecam

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic