Lekarze Świdnica

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza
Świdnica Psycholog mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
pl. św. Małgorzaty 1
Świdnica

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.

dr n. med. Zdzisław Kemona

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Mariusz Leszczyński

Modrzewiowa 2
58-100 Świdnica

Bardzo Dobry Pediatra Naprawdę Polecam :) I oby więcej było tak Dobrych Lekarzy Jak Pan Doktor Leszczyński!!!!

lekarz Józef Korta

Ortopeda, Traumatolog

Równa 16
58-100 Świdnica

Super fachowiec, uprzejmy, wytłumaczy dokładnie co się dzieje. Co tu dużo pisać, najlepszy specjalista w Świdnicy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Augustyniak

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczny Szpital im.A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, Oddział Zakaźny
Warszawska 6 lok. 2
58-100 Świdnica

Nie polecam nikomu kto chce leczyc sie u tej Pani na bolerioze , bez popatrzenia na wynik badan stwierdza ze to nic nie warte badnia I po co lekarz dawal antybiotyk.. totalne dno , wysyla odrazu do szpitala na pobranie plynu mozgowo rdzeniowego stwierdzajac ze chce udowodnic ze nic mi nie dolega arogancka postawa I totalne olewajace traktowanie NIGDY WIECEJ
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marian Koźbiał

gen. Prądzyńskiego 153 lok. 8
58-105 Świdnica

Pan doktor jest aniołem wśród lekarzy łączą córkę u niego i jestem zadowolona bardzo pozdrawiam Pana doktora

lek. med. Alicja Czesak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet Alicja Czesak
Kliczkowska 24A
58-100 Świdnica

Bardzo konktetna Pani doktor. Jest świetnym lekarzem, jako jedyna poswiecila nam tyle czasu ile bylo potrzeba za kazdym razem. Moze nie "cukruje", ale za to fachowo podchodzi do pacjenta. Trafne diagnozy, dobrze dobrane leki, skierowania do innych specjalistow, nigdy nie odmawia pomocy telefoniczne jesli chodzi o poradzenie . Zlego slowa nie mogę powiedziec, bardzo pomaga do tej pory mojemu synkowi.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Zając

Internista, Gastroenterolog

Krucza 8
58-100 Świdnica

Przestrzegam każdego przed wizytą u Pana doktora, chyba, że ktoś lubi być traktowanym jak śmieć. Bezsensownie zmarnowany czas, a Pan doktor chyba pracuje za karę. Moim zdaniem lepiej omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ryszard Gdesz

Okulista

Długa 52
Świdnica

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się komu Pan doktor podpadł że mu takie "niesmaczne" komentarze ktoś "bardzo ANONIMOWO" pisze. Przed wizytą do pana doktora Gdesza czytałam te wszystkie komentarze ale ze względu na super opinie panującą na temat tego lekarza wśród moich znajomych poszłam do niego razem z mężem. Jeszcze nigdy nie zostaliśmy tak dokładnie przebadani i żaden lekarz okulista nie poświęcił mi jeszcze takiego czasu i nigdy wcześniej ...
Opinia dodana przez: Monika