dr Sylwia Orzechowska

Ortodonta

Ja również polecam Panią Orzechowską. Leczę się u niej od dłuższego czasu i naprawdę widać efekty! W zasadzie odkąd pamiętam mam problemy z zębami, dopiero Pani Sylwia doprowadziła je do jakiegoś porządku. Jeszcze kilka wizyt przede mną, ale już każdemu serdecznie polecam tę klinikę. W Dental-Design mają najlepszy sprzęt w okolicy, sale są świetnie wyposażone, a to znacznie ułatwia pracę. Jednak wracając do Pani Orzechowskiej, to najlepszy ortodonta, jakiego spotkałem. No i w dodatku bardzo miła kobieta :)

U Pani doktor Orzechowskiej leczy się moja córeczka. Mała ma krzywe ząbki, dlatego też musi nosić aparat. Pani Sylwia ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mała chętnie do niej chodzi. Dla mnie- jako dla rodzica ważne jest to, że Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, leczy go kompleksowo, nie ma mowy o fuszerce. Sama klinika jest naprawdę na wysokim poziomie, piękne sale, dobry sprzęt - wszystko na piątkę z plusem.

Pani Orzechowska to genialny ortodonta. Mój syn nie chciał się leczyć, panicznie bał się stomatologów, dopiero po wizycie u tej Pani przekonał się, że to nie jest aż tak straszne. Pani Sylwia ma świetne podejście do takich szkrabów :) Co do kompetencji, to nie będę się wypowiadał, bo rzeczą oczywistą jest, że wykonuje swoją pracę genialnie. Ogólnie cała klinka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - profesjonalny sprzęt i miła obsługa.

Genialne podejście do dzieci, łatwo nawiązuje kontakt i w niesamowity sposób zamienia zabieg stomatologiczny w zabawę. Moja córcia jest właśnie w trakcie leczenie, zaczęła nosić aparat. Wszystko jest póki co bardzo dobrze. Dr Orzechowska to świetny ortodonta. Polecam.

Moja córka się leczy u dr Orzechowskiej i jestem bardzo zadowolona. Córka panicznie boi się wszelkich lekarzy, a Pani Doktor ma naprawdę dobry kontakt i o dziwo przekonała Małą do siebie i już nie ma wielkiego płaczu przed wejściem na fotel :) Wbrew pozorom to kluczowa sprawa jeżeli chodzi o dzieci :)

Wystawiam wszędzie 5/5 ponieważ jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Córeczka ma już na ząbkach aparat, wszystko jest okej. Pani Sylwia miła i kompetentna.

Wielki plus dla dr Sylwii. W dość późnym wieku (bo po 20stce) zaczęłam myśleć o swoich zębach, a dokładniej o tym, że są krzywe ;P W każdym razie pod opieką Pani Orzechowskiej założono mi aparat, a dziś moje zęby są wreszcie równe! Miła i kompetentna osoba, polecam.

Świetny ortodonta! Mój syn aktualnie nosi aparat i już widać różnicę. Miła, znająca się na tym, co robi Pani doktor. No i ładna ;)

Ja również polecam Panią Sylwię Orzechowską. Moja córka się u niej leczy i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Pani doktor ma super podejście do dzieci, a mnie cieszy fakt, że Mała ma już w zasadzie prawie proste ząbki :)

Ja chodzę z moją córką do Pani Sylwii Orzechowskiej - ortodonty. W gabinetach mają najnowsze sprzęty, także tutaj pełen profesjonalizm. No i co również ważne bardzo miła obsługa i świetny kontakt z dziećmi ta Pani ma. Także polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Pruszków"?

DENTIKA
Kościuszki