lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

WSPANIAŁA, KOMPETENTNA, PEŁNA ŻYCZLIWOŚCI PANI DOKTOR. OBY WSZYSCY LEKARZE TACY BYLI! Po moich prywatnych wizytach u innych lekarzy stwierdzam, że jest to chlubny wyjątek. Dziękuję serdecznie Pani Doktor💕

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.

Nic dodać nic ująć to jest lekarz prawdziwy bz powołania a nie żeby tylko odbebnic pacjenta nie spotkałam jeszcze takiego lekarza z takim podejściem do pacjenta a przerobiłam ich naprawdę wielu