lekarz z podejściem potrafi w prostych słowach przedstawić nawet trudną sprawę, odpowiada na pytania rzetelnie, nie zbywa

Super lekarz. Dużo czasu poświęca pacjentce, bada dokładnie i szczegółowo. Polecam z całego serca. Moja ciąza obumarła i zakończyła sie wywołaniem poronienia w szpitalu. Dr. nie był do końca pewien na usg jakie ma w Ropczycach, zlecił przyjazd do szpitala, tam czekał w holu na mnie. po potwierdzeniu diagnozy, porozmawiał z mężem moim i dopilnował wszystkich formalności, a przy wypisie sługo rozmawiał z nami i odpowiadał na wszystkie wątpliwości. Naprawde się stara.

Bardzo uprzejmy. Słucha pacjentki i dokładnie odpowiada na każde pytanie. Rozmawiając parzy w oczy, co uważam jest bardzo ważne w kontakcie z pacjentem, bo świadczy o jego szacunku do osoby, z którą rozmawia. Jeśli będę w ciąży na pewno wybiorę właśnie tego lekarza. Gorąco polecam.

Bardzo uprzejmy , wie o czym mówi , bo ma praktykę w szpitalu i mam do niego pełne zaufanie ponieważ diagnoza na pierwszej wizycie w przychodni publicznej potwierdziła się w 100% w szpitalu ( chodzi o moją mamę )

Wspaniały lekarz prowadził moja ciąże bardzo fachowo prawdziwy doktor z powołania, miły, uprzejmy. W szpitalu codziennie mnie odwiedzał. Serdecznie polecam

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam! Fachowe podejście do pacjenta, bardzo dobre omówienie problemu, przedstawienie wszystkich możliwych rozwiązań.

Szczerze odradzam tego lekarza, niekompetentny, przy mojej ciąży w 5 tygodniu, gdy nie widział na usg zarodka w pęcherzyku, chciał mnie do szpitala wysłać na zabieg usunięcia stwierdzając, że jajo jest puste. Przy badaniu nic się nie odzywał, nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania, porażka!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ropczyce"?

Tomasz Szajner

Ropczyce

Witold Karpiak

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
36-100 Kolbuszowa
NZOZ Gabinet Rehabilitacji "Optima Plus"
Wincentego Witosa 10
39-100 Ropczyce

Marta Gilewicz

NZOZ Gabinet Rehabilitacji "Optima Plus"
Wincentego Witosa 10
39-100 Ropczyce