lek. dent. Szymon Bryzgalski

Protetyk, Stomatolog

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, pozdrawiam :-)

Bardzo mily mlody lekarz ktory wie co robic.Osobiscie jako bardzo wystraszony pacjent polecam

Wciąż poszukujesz "Protetyk Chorzów"?

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3