Stomatolog Chorzów

Chorzów Stomatolog dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
Chorzów Stomatolog lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80
Chorzów Stomatolog lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Chorzów Stomatolog lek. dent. Monika Stencel-Gordon

lek. dent. Monika Stencel-Gordon

41-500 Chorzów

Gorąco polecam Panią Monikę Stencel pełna profesjonalistak miła zabawna uśmiechnięta uśmierzy ból od reki i zawsze pomoże. Cały personel miły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Damian
Chorzów Stomatolog lek. dent. Michał Walas

lek. dent. Michał Walas

ul. Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Fachowość i sprawność działania w czasie zabiegu na najwyższym poziomie. Do tego wyjaśnienia i sympatyczna atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona
Chorzów Stomatolog lek. dent. Małgorzata Musiał

lek. dent. Małgorzata Musiał

41-500 Chorzów

Profesjonalizm w połączeniu z urodą. Polecam takiego lekarza każdemu. Bardzo miła i uprzejma osoba, a ci co się obawiają bólu informuje, że przy Pani Małgosi go nie ma 🙂
Opinia dodana przez: Paweł
Chorzów Stomatolog lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2

Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lekarz Krzysztof Żytecki

REMEDIUM Sp. z o. o.
ul. Prusa, Chorzów
41-506 Chorzów

Lekarz bardzo miły, ceny przystępne.
Po pół roku od "wyleczenia" zębów, pod każdą jego plombą widać nową próchnicę. Wydaje mi się że leczenie wykonane na szybko i niedokładnie. Plomby mimo że światłoutwardzalne, zostały przygotowane 2 razy szybciej niż w innych gabinetach i to jest pokłosie tej fachury.

lek. dent. Magdalena Pająk

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

Katarzyna Wrzeszcz

Chorzów

Cudowna Pani Doktor, a dla dzieciaków po prostu ciocia Kasia. Podejście do dzieci niesamowite. Moje dwa brzdące idą do dentysty z uśmiechem i w ogóle nie kojarzą gabinetu z bólem. A wszystko dzięki Pani Doktor która, by odwrócić ich uwagę, skacze, łapie w locie robaczki wyfruwajace z ząbków, nosi maluchy na rękach- jednym słowem rewelacja. Pozdrawiamy Magda Jasio i Filip
Opinia dodana przez: Magda

Stomatolodzy w Chorzowie