Stomatolog Chorzów

Stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Stomatolog, Protetyk

41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
Stomatolog Chorzów lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Chorzów lek. dent. Monika Stencel-Gordon

Witam serdecznie jestem pacjentem gabinetów dentystycznych od 20 lat
po raz pierwszy spotkałem się z takim profesjonalizmem i fachową obsługą
Pani Monika Stencel Gordon jest dentystom jakiego każdemu życzę
Ps.
Warta każdych pieniędzy A NIE JEST DROGA
ja tą panią wpisałem na stałe do telefonu

MÓJ DENTYSTA
POLECAM

Opinia dodana przez: Sławomir Maciąg
Stomatolog Chorzów lek. dent. Michał Walas

41-500 Chorzów

Bardzo dobry fachowiec. Miły, spokojny, opanowany i sympatyczny. Zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu swoim pacjentom. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa
Stomatolog Chorzów lek. dent. Małgorzata Musiał

41-500 Chorzów

Profesjonalizm w połączeniu z urodą. Polecam takiego lekarza każdemu. Bardzo miła i uprzejma osoba, a ci co się obawiają bólu informuje, że przy Pani Małgosi go nie ma 🙂
Opinia dodana przez: Paweł

Chorzów

Najlepsza dentystka na świecie! Moja żona panikara jakich mało, chodziła do tej Pani bardzo chętnie, u innych zawsze z kroplami uspokajającymi, a do Pani Dr Kasi z pełnym zaufaniem i spokojem. Zęby wyleczone i ratowane do końca. Nie możemy znaleźć ""naszej" ulubionej Pani Dentystki, nie wie czasem ktoś gdzie teraz przyjmuje, na kasę chorych? bo prywatnie na pewno w Strzyżowicach :) Super Babka!!!
Opinia dodana przez: Tomek

DENTAL TEAM KATARZYNA SUCHANEK NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Stefana Batorego 64/7
41-506 Chorzów

Bardzo dobra dentystka - profesionalista. Jest wstanie zadowolić najbardziej wymagającego pacjenta. Miłe, indywidualne i fachowe podejscie do pacjenta. Śledzi i wdraża nowe trendy leczenia zębów, dokładnie tłumaczy co będzie robić, jak i czemu. Służy poradą odnośnie najlepszej metody, która należy wdrożyć do leczenia. Mówi płynnie po angielsku, co okazało sie ważne dla mojej drugiej połówki. Jak dla mnie same plusy.
Opinia dodana przez: Malgorzata Labaj

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyspiańskiego 6/1
41-506 Chorzów

Stomatolog z prawdziwego zdarzenia i z prawdziwą pasją do swojego zawodu. Leczę moje zęby od dzieciństwa i przebyłam dużo dentystów wiec wiem ze Pana doktora można polecić z czystym sumieniem. Jest przychylny i dostępny dla swoich pacjentów. Na dodatek nie naciąga na kasę bo usługi są w ramach rozsądku . Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Renia

praktyka stomatologiczna
prusa7
41-506 Chorzów

Bardzo dobra dentystka przelamala strach przed dentysta i bardzo pomogla polecam .
Pelen profesjonalizm i mila obsluga
Opinia dodana przez: Dariusz

Stomatolodzy w Chorzowie