Lekarze Stomatolog Chorzów

lek. dent. Kamil Polak

NZOZ Diab-Med Sp. z o. o.
ul. Józefa Ryszki 10
41-500 Chorzów

Trafiłam po chirurgicznym usunięciu korzenia zęba u innego dentysty.....Kompetencja, pełen profesjonalizm,"świeże" podejście do pacjenta i tematu.Oceniam najwyżej jak tylko można:) Brawo Panie doktorze!!!
Opinia dodana przez: Grażyna
Polecam. Usuwanie zęba całkowicie bezbolesne, męczyłem się z nim tydzień. Nie warto zwlekać, mogę tą lekarkę polecić z czystym sumieniem.

dr hab. n. med. Ewgewgewg Ewgewgwe

Chirurg stomatolog, Chirurg transplantolog

sacfascvf
Chorzów

Taki lekarz to prawdziwy skarb! Leczy dokładnie tak jak się nazywa. Raz poszedłem z bólem w kolanie to wyciął mi wyrostek. Raz słyszałem że jest odkrywcą nerwu łączącego oko bezpośrednio z dupą. Kiedy ukłuł pacjenta igłą w dupę to w jego oku pojawiła się łza. Kiedy wbił tą sama iglę w oko to pacjent się zesrał
Opinia dodana przez: Przemek

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Stomatologicznych
Szczecińska 59
41-500 Chorzów

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Magdalena Rabsztyn-Sobala

STOMA S.C.
CHORZÓW ul.PRZYJEMNA 10/4
41-500 Chorzów

Wszystko wspaniale - uwielbiam ten gabinet i od wielu lat jestem klientką. Gabinet Stoma to profesjonalna miła i rzeczowa pomoc w nagłych przypadkach jak również systematycznym leczeniu. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Grażyna Grzesiczek

Ortodonta, Stomatolog

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, a przede wszystktim wspaniały fachowiec z kapitalnym podejściem do każdego klienta. Czuje prawdziwe powołanie do swojej pracy. W dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach niezwykła rzadkość. Prawdziwa perła wsród lekarzy. Zadowolony klient.

lek. dent. Aleksander Kluczny

O-DENT
Chodkiewicza 1b
41-500 Chorzów

Bardzo jestem zadowolona. Zapisałam się na wizytę w krótkim terminie. Pan Aleksander już czekał, żadnej kolejki. Wszystko poszło sprawnie, bezboleśnie i fachowo. Lokal lśni czystością. Ceny umiarkowany. Mam bardzo fajne plomby i ściągnięty kamień. Dziękuję Panie Aleksandrze.
Opinia dodana przez: Irina

lek. dent. Mateusz Wajdzik

NZOZ MILDENT Paweł Milejski
3 Maja 125/L-1
41-500 Chorzów

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Joann Babicka - Dereń

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Do Pani Doktor trafiłam z 6-letnią córką, która w poprzednim gabinecie dentystycznym zaczęła się panicznie bać wizyt u stomatologa, a miała do wyleczenia ząb i czas naglił. Pani Doktor wzbudziła zaufanie i sympatię już podczas pierwszej wizyty. Jest bardzo cierpliwa, delikatna, spokojnie tłumaczy kolejne czynności, które będzie wykonywała w buzi małego pacjenta, nie robi nic na siłę, nie pogania, nie denerwuje się. Ma wspaniałe podejście do dzieci (do rodziców również ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. dent. Magdalena Pająk

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

lekarz Krzysztof Żytecki

REMEDIUM Sp. z o. o.
ul. Prusa, Chorzów
41-506 Chorzów

Lekarz bardzo miły, ceny przystępne. Po pół roku od "wyleczenia" zębów, pod każdą jego plombą widać nową próchnicę. Wydaje mi się że leczenie wykonane na szybko i niedokładnie. Plomby mimo że światłoutwardzalne, zostały przygotowane 2 razy szybciej niż w innych gabinetach i to jest pokłosie tej fachury.

lek. dent. Paulina Pieniążek-Adamiec

Mirdent Gabinet Rentgenowski Małgorzata Dobrzańska - Pieniążek
Młodzieżowa 27
41-500 Chorzów

Bardzo dobre podejście do dzieci. Cierpliwość z jaką do nich podchodzi godne najwyższego polecenia

lek. dent. Leszek Wilkowicz

Prywatna praktyka dentystyczna
Szabatowskiego 3a (rynek obok taxi)
41-500 Chorzów

Człowiek wykształcony, a zupełnie bez kultury (nie chcę pisać dosadnie). Chcę jak najszybciej zapomnieć o tej wizycie. Jak się bierze tyle kasy, to wypada chociaż udawać, że ważny jest pacjent. nie polecam.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Stencel

lek. dent. Dorota Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Bardzo polecam Panią Doktor. Nie dość, że ma wielką wiedzę, to jeszcze jest przemiłą, wspaniałą osobą i wychodzi do pacjenta z sercem na dłoni. Nie wiem jak wielkie miałabym problemy, gdybym do Pani Doktor nie trafiła.
Opinia dodana przez: N.J.

lek. dent. Maria Zając-Porębińska

Centrum Medyczne "Beskidzka" Sp. z o.o.
Beskidzka 3
41-500 Chorzów

Szkoda, bo bardzo miła i sympatyczna babka, jednak odkąd przyjmuje prywatnie, robi zęby na ''odpieprz''. Dwie wizyty i kanałówka gotowa? To ząb do leczenia, od początku mi się to nie widziało, ząb boli przy jedzeniu, zaczął blednąć. Kolejny ząb na pierwszej wizycie od razu zaplombowany, po czym wróciłam do Pani Porębińskiej z opuchniętą twarzą, i uznała, że ''nie może wejść do zęba i to nie z jej winy'' wypisała receptę ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Agnieszka Gałecka

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Byłem bardzo zadowolony. Nie wszytko się udało. Będzie trochę do poprawy, ale uratowała mi zęby, które inni od razu chcieli rwać, bo już inni pacjenci czekają... Pani dr! Gdzie Pani teraz przyjmuje?! :))

lekarz Antonina Magiera

Novia-Med
41-500 Chorzów

Pani Stomatolog miła, niestety bardzo nieczuła. Cała wizyta przebiegła dla mnie bardzo traumatycznie. Miałam mieć robiony ubytek między zębem pierwszym, a drugim. Pani nagle zaczęła wiercić nie poprzedzając pytaniem o jakiekolwiek znieczulenie. Bardzo mocno operowała w jamie ustnej każdym przyrządem, nawet lusterkiem które wbijało się w dziąsła. Poprosiłam o znieczulenie, lekarka zrobiła około 4-5 bardzo bolesnych wkłuć na obszarze całego niemalże podniebienia. Znieczulenie dalej nie działało, zasugerowałam ze może gdyby ...

Jerzy Moskal

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Wolności 59
Chorzów

W pełni profesjonalny lekarz z wieloletnią praktyką. Bezbolesne usuwanie zębów. Profesjonalna Chirurgia szczękowa polecam powyższe zadania w pełni profesjonalne Pana doktora

Janina Kaczmarek

Stomatolog, Ortodonta