lekarz Krzysztof Żytecki

Lekarz bardzo miły, ceny przystępne. Po pół roku od "wyleczenia" zębów, pod każdą jego plombą widać nową próchnicę. Wydaje mi się że leczenie wykonane na szybko i niedokładnie. Plomby mimo że światłoutwardzalne, zostały przygotowane 2 razy szybciej niż w innych gabinetach i to jest pokłosie tej fachury.

Lekarz bardzo miły, ceny przystępne.

Swietny dentysta, uprzejmy i profesjonalny. Zawsze poswieca wystarczajaco czasu, przy tym tlumaczac krok po kroku planowane leczenie. Jestem pacjentka od wielu lat i nigdy nie wyszlam niezadowolona z uslug jak i reszta mojej rodziny. Z REKA NA SERCU POLECAM !!!!!!!!

Zablombowany ząb przez Pana doktora ropieje to gdzie ty fach? Wstyd i chanba już nigdy moja noga nie przekroczy progu tego gabinetu

Jak dla mnie dobry fachowiec, delikatny oraz uprzejmy. Nic dodać nic ująć. Polecam warto przekonać się na włsnej skórze. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Najlepszy dentysta, z jakim miałam do czynienia. Polecam.

Najlepszy dentysta, z jakim miałam do czynienia.
Polecam.

Bardzo sympatyczny, dokładny i co sobie najbardziej cenie- punktualnie.

Bardzo sympatyczny, dokładny i co sobie najbardziej cenie- punktualnie.

Jeden z lepszych stomatologów w mieście

Jeden z lepszych stomatologów w mieście

Wszystkie plomby założone przez Pana Doktora po upływie niecałego roku nadjaą się do wymiany, zęby pod plombami bolą bo jak maja nie boleć skoro plomby sa nieszczelne.Miła atmosfera w gabinecie i przystępna cena nie są warte bólu i dodtakowych nerwów oraz pieniędzy jaki trzeba wydać na porządne zaleczenie zebów u innego lekaraza.ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Niestety, zdecydowanie odradzam. Pan doktor owszem jest wyjątkowo miły i sympatyczny, ale na miły Bóg tu chodzi o leczenie !!! konkretne. Większość plomb wykrusza się zaplombowane zęby bolą. Nie dziwne kiedy Pan doktor na jednej wizycie w 10/15 minut potrafi zaplombować 2 zęby. Mówię uczciwie i jest to nie tylko moja opinia. Kilkoro znajomych ma podobne dczucia. NIE POLECAM.