lek. dent. Magdalena Pająk

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

Bardzo sympatyczna, skromna, kompetentna Pani doktor rozumiejąca obawy i strach pacjenta. Chodzimy cała rodzina. Syn 5 letni uwielbia do niej chodzić, a wcześniej mieliśmy nie lada problem u innych stomatologów. Polecam

Doskonały lekarz i przemiła kobieta, profesjonalne podejście do pacjenta , zrozumienie lęków i problemów . Polecam każdemu Dentofobowi.

Jestem zadowolona na 101%. Takich specjalistów potrzeba w każdej dziedzinie, nie tylko w stomatologii.

JA JESTEM ASYSTENTKĄ PANI DOKTOR I POLECAM JĄ BO JEST DOBRYM LEKARZEM. MA WPRAWĘ W USUWANIU ZĘBÓW,W LECZENIU KANAŁOWYM, DO PLOMB TEŻ SIĘ PRZYKŁADA.JEST SYMPATYCZNA I FAJNIE SIĘ Z NIĄ PRACUJE, A PACJENCI SĄ SPOKOJNI, BEZ STRESU. CENIĘ JĄ ZA TO ŻE STAJE MUREM ZA SWOIMI ASYSTENTKAMI, BO NIE KAŻDY LEKARZ TAK ROBI.

Odwołują terminy nie podając powodu, nie przyjmują z silnym bólem zęba, którego leczyli , nie polecam i na pewno tam nie wróce. Czas przeznaczony dla mnie wyniósł niecałe 10 min.

Jestem urodzoną dentofobiczką ale Panią doktór mogę polecić nawet takiemu tchórzowi jak ja . Miła ,sympatyczna ,kompetentna ,cierpliwa i bardzo wyrozumiała osoba . Piątek bez wizyty u Pani doktór to dzień stracony ,przywróciła mi wiarę w to ,że będę się mogła uśmiechać z radością .Polecam każdemu ,korzystam z usług Pani doktór i prywatnie i na NFZ - zawsze jest rewelacyjna.

Zawsze ma czas idealna , miła , kompetentna , serdeczna , wspaniały lekarz.

Zawsze ma czas idealna , miła , kompetentna , serdeczna , wspaniały lekarz.

Profesjonalne podejście do pacjenta :) Polecam :)

Profesjonalne podejście do pacjenta :)
Polecam :)