Filtruj terminy

Stomatolog Mysłowice lek. dent. Michał Makowski

Stomatologia Makowski
Słoneczne Wzgórze 131
40-236 Morgi, Mysłowice

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2

Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

41-400 Mysłowice

Pan Tomasz jest moim prywatnym zdaniem najlepszym dentysta. Wyleczyłem 14 zębów które zaniedbałem przez dziesięć lat (nie ważne dla czego) koszt około 2000zl. Białe plomby które już miałem zakładane 10 lat temu przez pana Tomasza do teraz są tam gdzie powinny i nic się im nie dzieje. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i doświadczenia jakie ma pan Tomasz i jego podejścia do klienta

Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Adrian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Tą Panią poznałem w gabinecie w Katowicach na placu Wolności, teraz pracuje w Mysłowicach a ja mieszkam w Toruniu a staram się jeździć na wizyty do niej bo to pierwsza dentystka której się nie boję :)) i wizyta jest lajtowa

polecam

"Przyjazna Stomatologia"
ul.St.Wyspiańskiego 6d
41-400 Mysłowice

Wspaniała Pani stomatolog. Zakładałam w Jej gabinecie aparat ortodontyczny samoligaturujący. Moje bogate doświadczenie ze stomatologami pozwala śmiało napisać, iż Pani Halina to JEDYNY osobiście znany mi lekarz, dla którego ważniejsze jest zdrowie i dobro Pacjenta niż zdzieranie na siłę pieniędzy. Z całego serca dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną troskę i pomoc! Sympatyczna, pogodna, profesjonalna i pewna tego, czym się zajmuje. Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych Pacjentów, Panią Doktor ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica Fików 5b
41-409 Mysłowice

Przesympatyczna Pani doktor. Kompetentna i bardzo bardzo sympatyczna. Mimo, że przeraża mnie wizyta u stomatologa to do Pani Doroty idę bez najmniejszego stresu! polecam wszystkim!:)

ulica Krakowska 14
41-400 Mysłowice

Bardzo dobre podejście do pacjenta, miła atmosfera.Stawianie na pierwszym miejscu wyleczenie zęba , usunięcie to ostateczność. Poza tym czas oczekiwanie na wizytę jest bardzo krótki. Na zadane pytania dostałam wyczerpujących odpowiedzi. Jakoś usługi na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolona z usług. Polecam

Wojska Polskiego 13
41-400 Mysłowice

Bardzo miła lekarka.Wszystko wytłumaczy.Moja pierwsza wizyta.Bez obaw idę na następną.Gorąco polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE
Różyckiego 2 C
41-400 Mysłowice

Pani doktor Tatiana jest najlepsza w tym co robi ! Jak tam idę nie czuje w ogóle strachu. Pamiętam kiedyś byłem u innej dentystki to połowe czasu spędziłem wyjąc z bólu.. a tutaj już wyleczone mam połowę uzębienia i ani razu nawet nie zmrużyłem oka! Szczerze i gorąco polecam Panią Doktor. Daje słowo !

Gabinet Stomatologiczny
Kołłątaja 12
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :)
Potwierdzam! :)

Pama-dent
kawy 10
41-412 Mysłowice

Bardzo miłe i kompetentne traktowanie pacjenta powoduje, że już po pierwszej wizycie u stomatologa zapomina się o wcześniejszych lękach związanych z fotelem dentystycznym. Wspaniale podchodzi do pracy z dziećmi, zachęcając pokazując i opowiadając o wszystkim co znajduje się w gabinecie i budzi ciekawość dzieciaczka. Czteroletni syn zawsze towarzyszy wizytom swych braci, mamie oraz mojej, a co ciekawsze robi to z własnych chęci i zaliczył już wszystkie kąty. Bardzo polecam.

Stomatolodzy w Mysłowicach