Filtruj terminy

lek. dent. Michał Makowski

Stomatologia Makowski
Słoneczne Wzgórze 131
40-236 Morgi, Mysłowice

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2

Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

dr n. med. Agnieszka Pawlik

Strumieńskiego 12 lok. 4
41-400 Mysłowice

Konkret, konkret i jeszcze raz konkret w spotkaniu! Bez owijania wełny w bawełnę i obiecywania gruszek na wierzbie. Bez lawirowania, jak to bywa, kiedy lekarz nie wie jak leczyć i o co chodzi. Na takie postępowanie może sobie pozwolić tylko ktoś, kto ma super ugruntowaną wiedzę i doświadczenia, a to przekłada się na efekty leczenia Pani doktor. Jak ktoś odwiedza gabinet po to żeby Pani doktor powiedziała to, co sam ...
Opinia dodana przez: openmind

lek. dent. Magdalena Pająk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

lekarz Alicja Mol

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 1 im. św. Karola Boromeusza
ulica Mikołowska 1
41-400 Mysłowice

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Dariusz Gorczyca

Rynek 3 lok. 3
41-400 Mysłowice

Jestem pacjentką doktora Gorczycy i jestem niezmiernie zadowolona. Ceny adekwatne do jakości wykonanych usług. Cały personel bardzo miły i zaangażowany. W gabinecie zawsze czysto i przyjemnie (nie czuć denstystą).
Opinia dodana przez: Sylwia

Beata Wendreńska

Laryska 30
41-404 Brzezinka, Mysłowice

Jestem w szoku typu pozytywnych komentarzy. Pani Stomatolog faktycznie jest miła i sprawia wrażenie profesjonalistki, jednak złudzenie szybko pryska gdy pójdzie się do innego gabinetu. Robiłam kilka ubytków u tej Pani, za każdym razem wracałam zadowolona. Pod rząd przez kilka razy po kontroli mówiono mi, że nie mam nic do leczenia. Gdy nalegałam, ponieważ bolał mnie ząb, wymieniła plombę. Dodam, że rzadko bolą mnie zęby. Po wymianie dalej bolał mnie ...

lek. dent. Łukasz Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica 11-go Listopada 1
41-408 Mysłowice

mogę wyrazić tylko jedną opinie,Pan Nowak jest bardo dobrym dentystą ,uważam że naprawdę jest fachowcem jako stomatolog,leczyłem u Pana Nowaka 11 zębów więc mogę się wypowiedzieć i wydać opinię,bardzo polecam !!!!
Opinia dodana przez: MAREK

lekarz Magdalena Krzewska

Mysłowice

Bardzo dobry stomatolog.
Uratowała mojego zęba ,który mógłbyć do wyrwania. Odbudowany wygląda jak nowy ząb:) Polecam w 1000%
Mąż uczęszcza od dziecka.
Opinia dodana przez: Sandra

Marian Babczyński

Mysłowice

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tym specjaliście. Mega profesjonalne podejście. Usuwanie 8 bezbolesne i w ciągu kilku minut było po sprawie. Polecam
Opinia dodana przez: Piotr C

Edward Lekston

Chirurg stomatolog

NZOZ "PAMA-DENT" Edward Lekston Poradnia Stomatologiczna.Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Franciszka Kawy 10
41-412 Mysłowice

Znakomity lekarz.Jestem zadowolona z leczenia i to nie pierwszy raz! Polecam :-)

Stomatolodzy w Mysłowicach