lek. dent. Dorota Stencellek. dent. Dorota Stencel - zdjęcie profilowe

lek. dent. Dorota Stencel

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, po ukończeniu której otworzyła prywatną praktykę stomatologiczną. Dzisiaj, na miejscu wówczas utworzonego gabinetu, mieści się nasze Centrum.

Lek. dent. Dorota Stencel specjalizuje się w wykonywaniu protez akrylowych. Ściśle współpracuje z technkiem protetycznym, który jest zawsze obecny podczas przymiarek protez pacjentom.

Prace lek. dent. Doroty Stencel chwalą pacjenci, dla których spotkanie z nią to często jedyna możliwość powrotu do swo...

Bardzo polecam Panią Doktor. Nie dość, że ma wielką wiedzę, to jeszcze jest przemiłą, wspaniałą osobą i wychodzi do pacjenta z sercem na dłoni. Nie wiem jak wielkie miałabym problemy, gdybym do Pani Doktor nie trafiła.

NIE POLECAM ZA WYRWANIE ZEBA 300 ZŁOTYCH ROZWALIŁA GO W DROBNY MAK NIE POLECAM ZASTANÓWCIE SIĘ WCZEŚNIEJ NAD WASZA DECYZJĄ

Po moich doświadczeniach z lekarzami-dentystami,omijam te gabinety ze strachu.Po wizycie u p.Stencel będę jej stałą pacjentką(jak tylko będę w potrzebie) i polecam wszystkim odwiedzić ten gabinet.WSZYSTKO było na piątkę,a nawet na szóstkę.

Nie polecam. Po nie przespanej nocy miałam nadzieję na kompetentnego lekarza , niestety pieniądze wyrzucone w błoto za samo lekarstwo znieczulające. Dopiero po odwiedzeniu innego pogotowia dowiedziałam się o dziurze w zębie, tak trudno ją było zauważyć dobremu lekarzowi ?!

U Pani doktor byłam raz.Miło wspominam wizytę,pomimo tego,że było to wyrywanie zęba.Bardzo miła lekarka,wzbudza zaufanie i potrafi uspokoić.Pogłaska i pocieszy...super dentystka.Wyrywanie trwało sekundy.Szczerze polecam!

Na przełomie kwietnia i maja zaczął mnie bardzo boleć ząb. W piątek udało mi się dostać do lekarza na dyżur z NFZu. Pani doktor otworzyła go, poczym coś tam wyczyściła i teraz bardzo ważne założył fleczer. Następnego dnia myślałem, że dostane do głowy z bólu. Zdecydowałem się go wyrwać dla świętego spokoju. Poszukałem internecie i znalazłem prywatne pogotowie stomatologiczne. Pani doktor powiedziała, że jest do usunięcia, ale nie może go usunąć, bo jest stan zapalny (zbierała się ropa). Przepisała mi antybiotyk i powiedziała, iż ma iść do "zwykłego, mojego" lekarza go usunąć. Dziurę w zębie zabezpieczyła tylko wacikiem i powiedziała, że na 100 % nie będzie boleć, gdyż gazy są uwalniane, a nie zamknięte.

Leczę się u p.Doroty od lat i nie sądzę, że byłaby w stanie na kogoś nakrzyczeć... to anioł a nie dentystka!!! jej plomby po 12 latach trzymają się świetnie i nic złego się z nimi nie dzieje. Pozdrawiam Panią Doktor-wierna pacjentka

Pozdrawiam Panią Doktor-wierna pacjentka

pani doktor jest bardzo nieuprzejma, krzyczy na pacjenta, nie tlumaczy procesu leczenia, jednak wyrywanie nie boli ale za to wszystko bardzo wyraznie czuc ;/ ogolnie nie polecam pani stencel jesli chodzi o stosunek do pacjenta jednak porownujac z panstwowymi gabinetami czlowiek nie naraza sie na bol.