Zrozumienie, empatia, umiejętności, wiedza, traktowanie chorego jak człowieka, brak zarozumiałości i protekcjonalnego traktowania. Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.

Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.

Bardzo miły i konkretny. Spokojne podejście do pacjenta. Słucha chorego... Dziękuję za pomoc na pogotowiu .

Bardzo miły i konkretny. Spokojne podejście do pacjenta. Słucha chorego...
Dziękuję za pomoc na pogotowiu .

Miałasz szczęście dwukrotnie spotkać pana doktora w odstępie jednego roku. Moja pięcioletnia córeczka została zaopatrzona w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń. Przywitał nas ciepłym uśmiechem, rozmawiał ze mną jak z człowiekiem, a nie kolejnym z kolejki pacjentem. Pierwszy raz w moim życiu zostałam przez lekarza wysłuchana. Dr Wiewióra rozumiał mnie i co ważniejsze ja rozumiałam jego wypowiedzi. Dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, dzięki jego wiedzy i umiejętnościom moja córeczka Ania, po głębokiej ranie na policzku, ma śladzik, którego nawet ja sama muszę się z uwagą dopatrywać. Będę wdzięczna Panu doktorowi do końca życia.
Gorąco polecam tego Lekarza. Lekarza przez L z wielkiej litery!

Jeden z nielicznych lekarzy w Żywcu, który nie wziął łapówki i starał się pomóc. Widać, że zależy mu na pacjencie i robi co może. Niestety nie zdołał naprawić tego co zepsuli jego koledzy ale przynajmniej się starał i to bezinteresownie

Musiałam usunąć kilka znamion ze skóry twarzy i ramion. Wciąż Bogu dziękuje, że trafiłam na tak wspaniałego Pana Doktora. Bałam się, bo lekarz rodzinny powiedział mi, że muszę spodziewać się oszpecenia twarzy bliznami po wycięciu tych zmian. Dr Wiewióra okazał się wspaniałym człowiekiem- wszystko mi wytłumaczył, uspokoił mnie. Mineło klka miesięcy od mojego zabiegu. Na twarzy nie mam śladu blizny po usunięciu tych zmian! Rzeczowy, profesjonalny, znający się na swojej pracy Człowiek- Lekarz. Polecam Go w 100%!

Rzeczowy, profesjonalny, znający się na swojej pracy Człowiek- Lekarz.
Polecam Go w 100%!

Profesjonalny, uprzejmy, rzeczowy. Pan Doktor dokładnie wie co i po co robi. Konkretny, uśmiechnięty, życzliwy. Stoi twarzą do pacjenta, w odróżnieniu od wielu jego "kolegów",którzy swoich pacjentów mają w ... (poważaniu). Godny polecenia w 1000%.

Godny polecenia w 1000%.

Panie Doktorze dziękuję. Za pomoc i wsparcie. Za nadzieję, za uśmiech, za dobre słowo. "Zobaczyć człowieka jest łatwo. Wystarczy otworzyć oczy. Żeby Go zauważyć trzeba patrzeć sercem. Pan to potrafi. I za to Panu dziękuję. Z poważaniem Ż.N.

Z poważaniem
Ż.N.

Cztero kronie miałam z Nim doczynienia moje już prawie dorosłe dzieciaki kiedy go widzą to się uśmiechają,mamo to ten pan doktor co mnie leczył jak byłam mała,sama jak mam jechać na pogotowie,SZKOŁA to seria boleści- to mam nadzieję że go spotkamy,takich lekarzy nam brak,tylko jedna prośba Doktorze proszę pozostać takim jakim Pan JEST ...czyli sobą,Dziękujemy

Wspaniały Człowiek! Doskonały Lekarz. Oby Ludzi, takich jak Pan Doktor było wśród lekarzy więcej niż obecnie. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Ewa.

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Ewa.

Żeby tak dobrych ludzi i wspaniałych lekarzy jak pan doktor Szymon było więcej to świat byłby cudowny... To jest tzw. "LEKARZ SZUKANY ZE ŚWIECZKĄ". Dobroć, spokój i życzliwość bije od niego. także jak najbardziej polecamy!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rajcza"?

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
43-300 Bielsko-Biała
ulica Szkolna 799
43-374 Buczkowice
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza