lekarz Szymon Wojtalewicz

Doktor godny polecenia. Podejście do pacjenta, rzetelność oraz wytłumaczenie wszelkich wątpliwości dot.choroby i leczenia. Wszystko na plus. Z czystym sumieniem polecam Doktora.

Kompetentny, otwarty, bezpośredni, konkretny, komunikatywny - czyli zapowiada się na dobrego specjalistę...wydaje mi się, że ma na uwadze dobro pacjenta, a nie system.... oby jak najdłużej tak pozostało

Lek Szymon Wojtalewicz to bardzo dobry lekarz i dobry człowiek. Ogromna wiedza medyczna i szacunek do pacjenta. POLECAM!

Może Anonim wystawiający tak negatywną opinię o dr. Wojtalewiczu poszedł do tego lekarza po "lewe" zwolnienie lekarski, to nic dziwnego, że jest niezadowolony, bo go nie dostał. Jestem rencistką. Od chwili utworzenia Przychodni Rodzinnej w szpitalu jestem pacjentką dr. Wojtalewicza. O jego stosunku do pacjentów i kompetencjach świadczy fakt, że w 2004r. by uzyskać termin wizyty, wystarczył telefon do rejestracji tego samego dnia, dziś muszę dzwonić tydzień wcześniej, by uzyskać termin. Do "złego lekarza" nie ma takich kolejek. Dr. Wojtalewicz to lekarz, który nie praktykuje wystawiania zleceń na badania diagnostyczne płatne, jak to robią inni lekarze (np. urolog), pomimo, że opłacane są "z jego puli". Dr. Wojtalewicz, to lekarz mający moje pełne zaufanie. Więcej pisać nie będę, bo miast, aktualnie tygodnia przyjdzie mi czekać na wizytę dwa tygodnie. Obyśmy mieli wszystkich, tak oddanych pacjentowi, lekarzy jak dr. Szymon Wojtalewicz. Dziękuję Panie Doktorze.

Lekarz nie godny polecenia. Marne kompetencje i brak kultury osobistej. W nosie ma rodzinę pacjentów i nie potrafi udzielić kompetentnej informacji o stanie zdrowia.