lekarz Szymon Zuzak

Polecam. Życzliwy kulturalny tłumaczy dokładnie chorobę jak i plan leczenia . Pozytywne nastawienie

Przyszłam moze i z małym problemem, ale lekarz wszystko wyjaśnił zebrał wywiad, wypisał skierowania, dał zalecenia do domu, rozmawiał i nie zbył mnie jak większość lekarzy na NFZ, polecam go i będę :)

Te pozytywne opinie to pewnie rodzina tego Pana pisała. Dziś to jest 2.08.2022 zgłosiłam się z 1.5 rocznym dzieckiem na SOR ponieważ spadł z kanapy i miał dużego guza. Ten pan bo to nie można powiedzieć lekarz patrząc na moje dziecko z 2 metrów stwierdził że on nic nie moze zrobić ew odesłać mnie do Rzeszowa a dziecko mi przez ręce leci. Nawet nie wstal z krzesła nie popatrzyl na dziecko z bliska do oczu nie zajrzał nie dotknął nie zrobił NIC! rozumiem ze to nie jego specjalizacja ale do cholerny to jest szpital w którym jest oddział pediatryczny i nie mógł poprosić kogoś zeby przyszedł I spojrzał jeśli sam nieumie? Jedyne co ten Pan stwierdził to że dziecko jest przytomne! Kurtyna.

Lekarz pełnił dyżur na SOR w Jaśle w dniu 10.11. Zgłosiłem się z bardzo dużym bólem stawu łokciowego. Leki przeciwbólowe nie działały dlatego podjąłem decyzję o szybkim kontakcie z lekarzem. Zostałem przyjęty w opiece całodobowej i skierowany na SOR . Udałem się . Kazano mi czekać pod drzwiami. Byłem jedyną osobą na korytarzu oraz w poczekalni. Więc czekałem. Wyszła Pani pielęgniarka i poinformowała mnie że jest długi czas oczekiwania (jako jedyny byłem i czekałem na wizytę) więc zapytałem ile . Odpowiedź - od 4 do 5 godzin bo nie jest to uraz ( bo jakby był to lekarz by przyszedł) . No czegoś tutaj nie bardzo rozumiem. Po co lekarz bierze dyżur skoro i tak nie ma zamiaru w nocy obejrzeć pacjenta nie URAZOWEGO.

prawdziwy lekarz jestem mile zaskoczona ty jak sie zajol moim przypadkiem nie zlekcewazyl mnie a to jest bardzo duzo -dziekuje

Super lekarza. Widać ze z powołania. Bardzo pozotywny i wzbudzający zaufanie pacjeta. Polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz , potrafi wspaniale zajac sie chorym wytlumaczyc wszystko dotyczace choroby, jest bardzo uprzejmy.