lekarz Szymon Zuzak

Lekarz pełnił dyżur na SOR w Jaśle w dniu 10.11. Zgłosiłem się z bardzo dużym bólem stawu łokciowego. Leki przeciwbólowe nie działały dlatego podjąłem decyzję o szybkim kontakcie z lekarzem. Zostałem przyjęty w opiece całodobowej i skierowany na SOR . Udałem się . Kazano mi czekać pod drzwiami. Byłem jedyną osobą na korytarzu oraz w poczekalni. Więc czekałem. Wyszła Pani pielęgniarka i poinformowała mnie że jest długi czas oczekiwania (jako jedyny byłem i czekałem na wizytę) więc zapytałem ile . Odpowiedź - od 4 do 5 godzin bo nie jest to uraz ( bo jakby był to lekarz by przyszedł) . No czegoś tutaj nie bardzo rozumiem. Po co lekarz bierze dyżur skoro i tak nie ma zamiaru w nocy obejrzeć pacjenta nie URAZOWEGO.

prawdziwy lekarz jestem mile zaskoczona ty jak sie zajol moim przypadkiem nie zlekcewazyl mnie a to jest bardzo duzo -dziekuje

Super lekarza. Widać ze z powołania. Bardzo pozotywny i wzbudzający zaufanie pacjeta. Polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz , potrafi wspaniale zajac sie chorym wytlumaczyc wszystko dotyczace choroby, jest bardzo uprzejmy.