lekarz Tadeusz Palec

Urolog

2,4
2,5

Mimo umówionej komercyjnej wizyty i miesięcznego oczekiwania, przybycia pacjenta na wizytę 20 minut wcześniej pacjent nie został przyjęty bo "lekarz wyłączył komputer". Lekarz widział niepełnosprawnego, 93- letniego pacjenta poruszającego się z wielkim trudem przy pomocy chodzika i opiekunki, która musiała podtrzymywać podopiecznego aby nie stracił równowagi a mimo to odmówił przyjęcia pacjenta. Nie profesjonalne podejście lekarza do chorego, brak współczucia oraz ludzkich odruchów. Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej nie udawać, że się leczysz!

Do dr. Palucha uczęszczałem przez 1,5 roku. Doktor leczył mnie na prostatę zmieniając leki z jednych na drugie. Bez skutku w leczeniu bo objawy nie ustępowały. Diagnoza dr. Paluch nie była prawdziwa, po wizycie u innego specjalisty okazało się, że mam nowotwór złośliwy pęcherz moczowego. Obecnie jestem po wycięciu pęcherza. A teraz jestem z workiem do końca życia Konował a nie lekarz. Aby tylko kasa.

Niezwykle wrażliwy na problemy pacjenta specjalista, właściwą diagnozę postawił po rzetelnym urologicznym badaniu i przeprowadził mnie z sukcesem przez cały proces leczenia. Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi!

...poniżej krytyki, jak już zostało to napisane wcześniej, nie życzę nikomu żeby musiał sie przekonać na własnej skórze o "możliwościach" doktorA

Już ktoś to napisał, ale powtórzę: totalne dno - nie polecam. To nie lekarz, tylko "przepisywacz leków". A do tego wpisuje na receptę najdroższe leki z możliwych i dopisuje zapas suplementów diety na 1/2 roku, twierdząc, że to znakomity lek. Na pierwszy rzut oka wydaje się miły dla pacjenta....ryzykujcie jak chcecie

Pod względem merytorycznym ujdzie w tłoku, ale jako człowiek - to po prostu dno i wodorosty. Miałem przykrośc swego czasu mieć praktyki pielęgniarskie w miejscu gdzie pracuje Pan doktor P. i przyznam, że ani przedtem, ani potem nie spotkałem lekarza, który miałby tak fatalny stosunek do pacjentów.

Pan doktor w szpitalu na dyżurze nie ma czasu na pacjentów, niezależnie od tego czy są chorzy i jak bardzo. Widocznie pieniążki z moich podatków śmierdzą a gdy je wręczam osobiście, już trochę mniej.

po prostu nie polecam - nie chce sie rozpisywac , jeśli ktos trafi na Pan dr to się przekona.

Pan Doktor Był bardzo taktowny miły kompetentny przepisał leki ,które pomogły wyjasnił na czym polega chorba zrobił USG jąder i skierowanie na badania Krwi A ponieważ jestem niepełnosprawnym ruchowo młodym mężczzną i było to dla mnie Krępujące wię Pan doktor traktował mnie z dużym szacunkien tak jakbyśmy znali się od dawma jest bezpośredni ale przytym bardzo taktowny można mu powiedzieć o wszystkich wątpliwościach Naprawdę polecam Pana Doktora i bardzo mu dziękuję więcej powinno być takich lekarzy

Znakomity lekarz, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta, wzbudza zaufanie, godny polecenia. Byłem przez niego operowany. Opowiedział, co zamierza zrobić w kilku wariantach w zależnosci od tego, co spotka podczas operacji. Podał też najbardziej prawdopodobny wariant i ten zrealizował. Bardzo skuteczny i kompetentny.