lekarz Tadeusz Wójtowicz

1,7
1,7
1,6

Wyjątkowo zły lekarz jeżeli można go tak nazwać. O przysiędze Hipokratesa już dawno zapomniał. Uwielbia upokarzać ludzi, którzy stoją w kolejce o jego audiencję. Niestety w Polsce nadal panuje przekonanie, że lekarz to bóstwo, a Pan Doktor lubi to wykorzystywać.

Tak, tak człowiek legenda bo lekarzem jego nazwać się nie da. Na niego szkoda czasu wszystko trzeba siłą wymuszać, skierowanie, zaświadczenie, itp. A co do leków szczera prawda przepisuje leki które nie pomagają napychając tym samym kasę apteki przy ośrodku zdrowia, a jego diagnozy oraz podejście do pacjenta....no cóż powiem tak to znachorki z czasów wojny miały większą wiedzę czy nawet szamani niż ten osobnik. Lepiej unikać jego medycznej ruletki....nie chcieli go już nigdzie to się przypałętał do Zatora ludzi posyłać na tamten świat, a ten kto mówi że zna ...

Lepiej unikać jego medycznej ruletki....nie chcieli go już nigdzie to się przypałętał do Zatora ludzi posyłać na tamten świat, a ten kto mówi że zna się ten człowiek na leczeniu...to jest albo z rodziny jego albo podczas wizyty smaruje mu kieszeń setkami i tyle w temacie. Cóż ten człowiek wyznaję zasadę "po pierwsze szkodzić.....a po drugie kasa".

dr wójtowicz to wyjątkowo podły lekarz jeśli lekarzem można nazwać kogoś tak niekompetentnego traktujący chorego jak śmiecia lub jak wroga niejednemu pacjentowi pomógł zejść z tego świata dla niego liczy się tylko forsa a jak mu nie dasz to traktuje cię jak powietrze sama tego doświadczyłam podczas wizyty w ośrodku,zdecydowanie nie polecam

Najgorszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić. Idąc po skierownia na badania podstawowe tj. krew mocz, itd Bo zle sie czułam , powiedział ,że mi go nie da , bo nie przysługuje mi , bo nie jestem chora, a przecież bardzo zle sie czułam!!! Jest wysmiewny i tjw. ktoś napisał najlepiej leczy ludzi starszych i chorych i to prawda , jako młoda pacjentka nie uzyskałam od niego pomocy i to już nie pierwszy raz.Ja też pracuje w służbie zdrowia i nigdy tak nie potraktowałąm pacjenta!!!!Buuuuu masakra

Kasa,kasa,kasa zawsze choć przyjmuje w osrodku zdrowia jak nie dasz to nic ci nie przepisze

Dr Tadeusz to osoba wyjątkowo bezczelna i ordynarna. Najbardziej lubi leczyć osoby starsze, bo "im już nic nie pomoże". Przepisuje przy tym drogie leki, które zasilają budżet znajdującej się tuż obok przychodni apteki, prowadzonej przez żonę pana doktora. Kiedy poszłam do niego z chorym dzieckiem, odmówił mi udzielenia pomocy, bo jak stwierdził "on się dziećmi nie zajmuje", po czym wyrzucił mnie z gabinetu. Szczeże radzę unikać pana doktora!!

Dr Tadeusz to osoba wyjątkowo bezczelna i ordynarna.
Najbardziej lubi leczyć osoby starsze, bo "im już nic nie pomoże".