lekarz Teresa Bazuła-Śledź

Niestety, Pani źle dobrała okulary i przez kilka lat wmawiała osobie, że wszystko jest Ok - tylko pacjent cyt. "cuduje".

Lekarz Teresa Bazuła -Śledź to dobry fachowiec z dużym doświadczeniem. Bardzo bezpośredni w kontakcie z pacjentem. Cierpliwie tłumaczy i często z humorem. Jej metody leczenia nieraz mnie wyciągnęły ze skomplikowanego schorzenia, gdzie inni raczej testowali na mnie leki. Polecam zwłaszcza w skomplikowanych schorzeniach.

Piekły mnie oczy jakby ktoś mi piasku nasypał Trafiłam najpierw do okulistki Zieńczuk, która po badaniu oczu na różnych aparatach niczego nie stwierdziła i odesłała mnie z niczym. Tego samego dnia udało mi się dostać do okulistki T. Śledź i po badaniu na tych samych urządzeniach stwierdziła, że mam oczy alergiczne i to pieczenie to m. in. objaw. Dziwiła się, że nie zostałam zdiagnozowana i zapisała krople, które prawie natychmiast usunęły moją dolegliwość. Od lat dobiera mi szkła do mojej skomplikowanej wady i nie zdarzyło się, aby szkła były źle ...

Tego samego dnia udało mi się dostać do okulistki T. Śledź i po badaniu na tych samych urządzeniach stwierdziła, że mam oczy alergiczne i to pieczenie to m. in. objaw. Dziwiła się, że nie zostałam zdiagnozowana i zapisała krople, które prawie natychmiast usunęły moją dolegliwość. Od lat dobiera mi szkła do mojej skomplikowanej wady i nie zdarzyło się, aby szkła były źle dobrane. Zawsze tłumaczy jak czegoś nie rozumiem i chętnie odpowiada na pytania. Pani Śledź to doświadczony lekarz, jest bezpośredni i konkretny, polecam innym.
Wszystko to co opisałam wyżej odbywało się w usłudze na NFZ.

Chodze do Pani doktor od lat i jestem bardzo zadowolony. Zawsze szczegółowo przebada, zapisze odpowiednie leki i okulary. Jest to fachowy i rzeczowy lekarz.

Ta pani nie powinna leczyć ludzi a tym bardziej dzieci. Poszłam do niej z 5 tygodniowym dzieciątkiem bo lekko ropiało oczko. Nie wyglądało to groźnie ale ze względu na to, że to moje pierwsze dziecko wolę dmuchać na zimne. Wizyta przebiegła okropnie. Nie tylko córcia płakała, ale ja też. Nie dość, że gniotła paluchem niby kanalik (ja jestem zdania, że to był nos) dziecko się rozpłakało w niebo głosy oczywiście tuliłam do siebie by się uspokoiła a pani na to ''dobra dobra'' chcąc ją odepchnąć krzyknęła ''przecież ją to nie ...

Wizyta przebiegła okropnie. Nie tylko córcia płakała, ale ja też. Nie dość, że gniotła paluchem niby kanalik (ja jestem zdania, że to był nos) dziecko się rozpłakało w niebo głosy oczywiście tuliłam do siebie by się uspokoiła a pani na to ''dobra dobra'' chcąc ją odepchnąć krzyknęła ''przecież ją to nie boli!'' Po czym mocno rozszerzyła powieki i na tej dolnej wbiła paznokieć! Gdybym nie miała małej na rękach to rozszarpałabym. Szkoda tylko że zapłaciłam przed wizytą bo jakbym miała płacić po to przysięgam nie zapłaciłabym! Nie polecam najgorszemu wrogowi!!!

Po dwukrotnej wizycie u Pani Doktor w Centermedzie nie mogę powiedzieć nic złego. Poszedłem z potrzebą solidnego sprawdzenia wzroku i dobrania okularów. Miałem w życiu kilka zabiegów na oku w Krakowie. Pani Doktor bardzo solidnie mnie przebadała. Cały czas rozmawialiśmy i mogłem śmiało pytać o wszystko co mnie ciekawiło w zakresie mojej wady. Żeby być jeszcze bardziej dokładnym ponowiła badanie za parę dni (nie płaciłem za wizyty więc nie chodziła o wyciągnięcie kasy). Polecam.

Kosz wizyty wliczony w cenę okularów (oczywiście ZAWYŻONY). Miał być rabat a DOPŁACIŁAM do usługi Okulary nie zostały w ogóle DOPASOWANE. Oprawy WADLIWE, już po KRÓTKIM nie nadawały się użytkowania. O REKLAMACJI można zapomnieć

Kosz wizyty wliczony w cenę okularów (oczywiście ZAWYŻONY).
Miał być rabat a DOPŁACIŁAM do usługi
Okulary nie zostały w ogóle DOPASOWANE.
Oprawy WADLIWE, już po KRÓTKIM nie nadawały się użytkowania.
O REKLAMACJI można zapomnieć

Fatalna wizyta. Żle dobrane okulary - zero porady lekarskiej.

Fatalna wizyta. Żle dobrane okulary - zero porady lekarskiej.

Bardzo przyjemna wizyta, jedyną wadą był czas oczekiwania.. byłem umówiony na 8 a godzina przyjęcia przesunęła się na 8.30