lekarz Teresa Bez

Alergolog dziecięcy

3,9
3,6

Nie slucha rodziców,przez jej leczenie dziecko trafilo na ostry dyzur bo byly dusznosci spowodowane astma ktorej nie zauwazyla podczas leczenia alergii

Pani dr jest najlepszym lekarzem, jakiego w swoim życiu spotkałam. Konkretna, zdecydowana, uprzejma, inteligentna ... Jeśli ktoś ma o niej negatywne zdanie to pewnie go kiedyś skrzyczała, jeśli dziecko było zaniedbane albo niedomyte. To dobrze, że zwraca uwagę na wszystko, co dziecka dotyczy, bo wielu rodziców nie dba o swoje dzieci, źle odżywia albo nie stosuje się do wskazówek lekarza. Polecam całym sercem!

Polecam całym sercem!

Od trzeciego miesiaca zycia mojego syna chodzimy do niej najpierw z atopowym zapaleniem skóry obecnie (2lata I 4miesiace wiek syna)astma wczesnodziecieca. Badania z krwi ktore raczej nie robil sie przed drugim rokiem u nas wykonane byly w wieku poltora roku oczywiscie pani doktor uprzedzila ze moze cos wyjsc ale nie musi bo w tym wieku roznie bywa. Akurat wyszlo jestesmy nå stalych lekach pod ciagla kontola. Poki co nie mam nic pani doktor do zarzucenia😊 zyciowa babka z realnym podejsciem do Ludzi!!na pewno nie jest dla ludzi ktorzy mysla ze po jednej dwoch wizytach dziecko bedzie zdrowie....nie da sie... miewa gorsze I lepsze dni...ale kto ich nie ma 😊pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz. Ma dobre podejście do dzieci i jest profesjonalna w swoim zawodzie.Lekarz wart polecenia.

Byłam z synem dwa razy i nigdy wiecej wizyty u tej p. doktor. Arogancja, zachowanie w stosunku do drugiego czlowieka jak i pacjenta chamskie i ponizajace. Jednym słowem NIE POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Zamość"?

Krystyna Sikora

Alergolog dziecięcy