Alergolog Dziecięcy

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 24 Sie o 15:00. Sprawdź inny. # 2
Alergolog dziecięcy Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Danuta Moszyńska

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

lekarz Izabela Konończuk

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Urszula Jedynak

ulica Zachodnia 5/7a

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej

Krystyna Sikora

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.
Wydaje nam sie że jestesmy na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia córeczki.

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Wspaniały lekarz,naprawdę polecam ,ma wspaniałe podejście do dziecka jak i rodzica.Człowiek godny zaufania

dr n. med. Barbara Wilczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Polcyn

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Opinia dodana przez: Marta