Teresa Dłubak-Rowińska

Pediatra

Pani Doktor leczyła mnie jako dziecko , teraz leczy moje dzieci 100% Zaufanie zawsze trafna diagnoza. Najlepsza Pediatra jaką znam . Jak lekarz to tylko Teresa Dłubak-Rowińska ...

pani doktor leczyła mnie jako dziecko i teraz leczy moje dzieci. Tylko do tego lekarza mam zaufanie.nigdy mnie nie zawiodła.zawsze trafna diagnoza.polecam każdemu panią doktor

Pani Rowińska jest najlepszą panią doktor na świecie, i zawsze będę to powtarzać. ;) Zawsze pomoże, a leczę się u niej już kilka dobrych lat i nigdy mnie nie zawiodła. Zdecydowane 5.

Lekarz z powołania. Zawsze trafna diagnoza, której nie trzeba konsultować z innym lekarzem i prawidłowe zalecenia. Pani doktor leczy moich dwóch synów. Mamy do Niej pełne zaufanie.

znakomity lekarz! mam do Niej bezgraniczne zaufanie.Polecam każdemu kto szuka kompetentnej pomocy !!!!!

najlepszy na świecie nie ma lepszego ,polecam

najlepszy na świecie nie ma lepszego ,polecam

Pediatra przesiąknięta doktryną antybiotyków, przepisuje mnóstwo drogich leków, których efektem jest krótka poprawa, po czym kolejna lista leków i tak w kółko

Pani doktor godna polecenia. Trafne diagnozy, dogłębne badanie choroby, uprzejmość i kompetencja na wysokim poziomie.

polecam świetny specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Krapkowice"?

Pułaskiego 4 lok. 9
47-300 Krapkowice

Nowoczesne Centrum Medyczne LASER sp. z o.o.
Os. XXX-lecia 21
47-303 Krapkowice