dr Teresa Marek

Rehabilitant

Miła i fachowa obsługa , rzeczowa diagnostyka jak i leczenie

Miła i fachowa obsługa , rzeczowa diagnostyka jak i leczenie

Ja osobiście korzystałem z wizyty u Pani doktor. Jestem zadowolony, Pani doktor trafnie zdefiniowała moją chorobę, pewność siebie i zdecydowanie traktuję jako zaletę w jej działaniu. Osobiście polecam! Nie mam zastrzeżeń.

Ja osobiście korzystałem z wizyty u Pani doktor.
Osobiście polecam! Nie mam zastrzeżeń.

Witam wszystkich którzy mieli doczynienia z ta pania lub zamierzaja. Pani dr jest miła do momentu kiedy sie jej przytakuje i zgadza sie z nia bezwarunkowo. W momencie kiedy ktos odrobine odwazniejszy zaczyna sie sprzeciwiac od razu natrafia na oburzenie ze strony pani dr. Jest złosliwa bezczelna i potrafi wpuscic w kanal. Wiekszosc pacjentów bez urazy to osoby na emeryturach którym nie zalezy na czasie i formie zabiegów wiec nikt sie nie przeciwstawia bezsensownwmu leczeniu. Zeby nie narazac na koszty swojej poradni wysyła do specjalistów którzy zlecaja badania na których ...

Witam wszystkich którzy mieli doczynienia z ta pania lub zamierzaja.
Pani dr jest miła do momentu kiedy sie jej przytakuje i zgadza sie z nia bezwarunkowo. W momencie kiedy ktos odrobine odwazniejszy zaczyna sie sprzeciwiac od razu natrafia na oburzenie ze strony pani dr. Jest złosliwa bezczelna i potrafi wpuscic w kanal. Wiekszosc pacjentów bez urazy to osoby na emeryturach którym nie zalezy na czasie i formie zabiegów wiec nikt sie nie przeciwstawia bezsensownwmu leczeniu. Zeby nie narazac na koszty swojej poradni wysyła do specjalistów którzy zlecaja badania na których p dr wogóle sie nie orientuje, następniue słyszymy stwierdzenie "i co ja mam z pania zrobic" po czym wypisuje kolejne zabiegi które nie daja zadnego rezultatu.

Pani Doktor osadzona jeszcze z wiedzą w późny PRL.Nie stara sie leczyć wypisuje zabiegi bez zastanowienia po prostu co ma wolne. na prośbę zmiany zabiegu staje się opryskliwa i nie miła.Jeżeli komuś zależy na wyzdrowieniu niech idzie gdzie indziej.