lekarz Teresa Moskwa-Brzemia

Neurolog

3,6
3,1
2,7

Pani doktor jest uprzejma i kompetentna. Trafnie i szybko postawiła diagnozę, za co jestem jej wdzięczna:)

Pani Brzemia jako jedyna postawiła trafną diagnozę mimo, że wcześniej widziało mnie 6 lekarzy. Pani Doktor zrobiła bardzo szczegółowy wywiad (czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszych lekarzach). Bardzo sobie cenię takich lekarzy jak Pani Brzemia. Polecam tego lekarza!!!

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma w stosunku do pacjentów i personelu przychodni. Da się odczuć "wyższość" p. Doktor. Zdecydowanie nie polecam!

Bardzo dużo zawdzięczam Pani Doktor, wspaniale leczyła mojego tatę i dzięki niej, mimo jego poważnej choroby , kilka udarów mózgowych, cieszył się życiem kilkanaście lat od pierwszego epizodu. Dziękuję Pani Doktor!

Tragedia. Bardzo nieuprzejma, nadąsana, traktuje pacjentów jak zło konieczne. Pewnie prywatne wizyty wyglądają inaczej. Nie polecam!!! Nawet nie zakłada fartucha lekarskiego, co przecież jest niezgodne z regulaminem w przychodni.

megalomania,wiedza minus trzy .Nie rozpoznała guza mózgu u mojej matki.

megalomania,wiedza minus trzy .Nie rozpoznała guza mózgu u mojej matki.

Wyrażam swoją niezbyt pochlebną opinię po jednorazowym pobycie na oddziale neurologii, gdzie pani doktor była ordynatorem i gdzie postawiono niewłaściwą diagnozę mimo, że może siedmiu lekarzy badało mnie przez dwa tygodnie (badania ogólne i neurologiczne, nakłucie lędźwiowe, rezonans magnetyczny).