lekarz Teresa Szymeczko

Rehabilitant, Pediatra

Bardzo rzetelny lekarz. Pomimo później godziny, udzieliła kompetentnej porady, przepisała leki dzięki czemu dziecku bardzo się poprawiło.

Nie polecam! Byliśmy u Pani dr na świątecznej opiecie przy szpitalu w Oświęcimu. Po 1 Pani dr bez podania przyczyny powiedziała że może wejść z dzieckiem tylko jeden rodzic. Teraz już wiem, że nie miała prawa, a jak chciała to zrobić, to powinna podać przyczynę i odnotować odmowę wpuszczenia jednego z rodziców w dokumentacji, ale teraz już to wiem i cieszę się, że jestem o tę wiedzę mądrzejsza. Przechodząc do badania dziecka, badanie przeprowadzone mało szczegółowo, tym bardziej u 1,5 rocznego dziecka. Nie poinformowała w jaki sposób i czym zbijać ...

Nie polecam!
Byliśmy u Pani dr na świątecznej opiecie przy szpitalu w Oświęcimu.

Przechodząc do badania dziecka, badanie przeprowadzone mało szczegółowo, tym bardziej u 1,5 rocznego dziecka. Nie poinformowała w jaki sposób i czym zbijać bardzo wysoką gorączkę(39,1) i co najlepsze stwierdziła co powyżej, że to przeziębienie i również przepisała mucosolvan, którego nie wykupiłam bo syn miał suchy kaszel a nie mokry.

Na razie dziecko jest chore, ale jak wyzdrowieje, powyższa informacja zostanie wysłana do dyrekcji.

Jedna gwiazdką to i tak za dużo!!!! Dziecka z angina prawie 38 stopni gorączki ona antybiotyku nie przepusze bo ślubowała że nie.. Po pierwsze krzywdy nie robić a ignorując cierpienie dziecka każe mu dłużej cierpieć niż aby mu pomóc gdy tego potrzebuje. Odradzam . SP OŚWIECIM

Jedna gwiazdką to i tak za dużo!!!!
SP OŚWIECIM

Jako lekarza pediatre, NIE POLECAM !!!!!!! Zgłosiłam sie z dzieckiem do szpitala, gdzie Pani doktor miała dyżur. Syn miał bardzo wysoka temperature i suchy męczący kaszel. Pani doktor stwierdziła ze to zwykle przeziębienie przepisala syrop Mucosolvan. Po czym na drugi dzień skontaktowalam sie z lekarzem rodzinnym, i dziecko dostało antybiotyk.

Jako lekarza pediatre, NIE POLECAM !!!!!!!