lekarz Tomasz Berszakiewicz

Z wielką radością dołączam się do jakże zasłużonych pozytywnych opinii.Serdecznie polecam Pana doktora Tomasza! Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, miły i wspaniały lekarz z powołania o wielkim sercu.

Partner doznał urazu kolana, ledwo chodził. Dostał zalecenie „rozchodzić”. To była jedyna rada jaką usłyszał od tego lekarza. Jego zdaniem wszytko było ok. Dopiero po wizycie u fizjoterapeuty, dowiedzieliśmy się jaka jest diagnoza i jak to leczyć. Przerażające kto nas leczy.

Serdecznie polecam Pana Doktora! Świetny specjalista, a przy tym bardzo uprzejmy i życzliwy. Trafić na Pana to ogromne szczęście.

Bardzo życzyliwy i pomocny lekarz. Świetne podejście do małego pacjenta z uśmiechem potrafi rozładować emocje nawet rodzica. Polecam dziękuję i pozdrawiam

W 100% polecam doktora Tomasza. Cudowny lekarz - miły, uprzejmy, konkretny. Ciężko znaleźć tak kompetentnego i oddanego swojej pracy lekarza. Zabieg przeprowadził szybko i bezboleśnie.

Bardzo profesjonalny lekarz, konkretny, a przy tym życzliwy i pomocny nawet ponad swoje obowiązki na oddziale chirurgii. Doktorze, serdecznie dziękuję! Polecam Pana innym potrzebującym.