dr n. med. Tomasz Bielanów

Ginekolog położnik, Ginekolog

przez 2 lata multum lekarzy nie wiedzialo co mi dolega.. tylko on mi pomogl jestem mu za to wdzieczna!

mamy już prawie trzy letnią córeczkę (a miało jej nie być według innych "fachowców) i to mi wystarczy. Trochę kasy poszło, ale warto. DZIĘKI DOKTORZE !!! Tata Maciek

moj ginekolg od 26 lat,najlepszy, zdecydowanie polecam

moj ginekolg od 26 lat,najlepszy, zdecydowanie polecam

Wizyta w dalszym ciagu kosztuje 100 zl, polecam wszystkim przyszlym mamom nowicjuszka, ktore sa przerazone i lekko pogubione w tym wszystkim :) Dr zapewnil mi nawet konsultacje telefoniczna z innym lekarzem podczas mojego wyjazdu poza Wroclaw. Zdecydowanie polecam

miałam do czynienia z tym lekarzem zarówno na wizytach prywatnych, jak i w szpitalu publicznym, i mogę wypowiedzieć się tylko w superlatywach. spokojny, rzeczowy, kompetentny, a przede wszystkim dzieki jego wiedzy mogę mieć dzieci (bo groziło mi że nie bedę miała). a tak jestem juz szczesliwą mamą. polecam z pełnym zaufaniem.

Ile pacjentek tyle opinii. Ja, jak na razie, zdecydowanie polecam dr Bielanowa. Dokładnie tłumaczy rodzaj choroby, metody leczenia.

Lekarz o dużych kompetancjach, grzeczny, miły i zdecydowany. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka a nie jak do ....Ktoś by mógł powiedzieć, że bierze za to pieniądze ale to jest nieprawda bo każdy lekarz prywatnie przyjmuje bierze kaskę i nie zajmuje się właśnie jak Pan Bielanów. POLECAM!!!

18 lat temu, jeszcze w starym miejscu przyjmowania, wymagał tylko badań, a w szpitalu nawet się nie zainteresował ani mną ani dzieckiem. Pewnie dlatego, że wiedział, iż więcej w tzw. prywatnej praktyce mnie nie zobaczy.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, dający poczucie bezpieczeństwa. W porównaniu do innych lekarzy wcale nie wypada drogo.

Człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, ogromna wiedza i doświadczenie. Rzeczowy i konkretny, nie traci czasu na zbędne gawędziarstwo. Daje pacjentce duże poczucie bezpieczństwa. Jemu zawdzięczam szczęśliwe macierzyństwo z dwójką moich cudownych synków.