Trafiłam do Pana Doktora przez zupełny przypadek w trakcie konsultacji w szpitalu. Od pierwszego momentu wiedziałam że ja i mój kręgosłup trafiamy w dobre ręce. Rzeczowy, wymagający, bardzo dobry specjalista. Jak każdy lekarz - zapracowany ale czas dla pacjenta znalazł by wszystko wyjaśnić i przekazać dalsze zalecenia. Na pewno nie zaprzepaszczę jego ciężkiej pracy by postawić mnie na nogi. Polecam!!! Dziękuję!

Lekarz godny polecenia, rzetelny, konkretny, super podejście do pacjenta, trafiłem do doktora na operację oponiaka głowy, która przebiegła pomyślnie, dziękuję. Z pewnością zostanę pod opieką doktora, oby więcej było takich specjalistów jak Pan doktor.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr

Słowackiego 12/1
60-823 Poznań

Jakub Moskal

Neurochirurg
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań