Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Neurochirurg Poznań

- 20 lekarzy
Neurochirurg Poznań lek. med. Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pół roku temu zaczęły się bóle, z miesiąca na miesiąc gorsze - leki przeciwbólowe nie działały, nie mogłam spać. Skierowano mnie do neurologa, potem na rezonans magnetyczny. Po rezonansie okazało się, ze mam przepuklinę lędźwiowa L4 L5. Dr Moskal operował moją sąsiadkę, która właściwie już nie chodziła, a dziś biega do sklepu i pracuje w ogrodzie. Od razu zapisałam się do dr-a Moskala. Tydzień po wizycie miałam zabieg, teraz jest ...
Opinia dodana przez: Lucyna Olszewska
+1 więcej

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam do Pana Doktora przez zupełny przypadek w trakcie konsultacji w szpitalu. Od pierwszego momentu wiedziałam że ja i mój kręgosłup trafiamy w dobre ręce. Rzeczowy, wymagający, bardzo dobry specjalista. Jak każdy lekarz - zapracowany ale czas dla pacjenta znalazł by wszystko wyjaśnić i przekazać dalsze zalecenia. Na pewno nie zaprzepaszczę jego ciężkiej pracy by postawić mnie na nogi. Polecam!!! Dziękuję!
Opinia dodana przez: Krystyna

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz przeprowadzał u mnie operacje kręgosłupa lędźwiowego 26.07.2017. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora jest bardzo miły wszystko wytłumaczy po operacji interesuje się pacjentem.Jest bardzo zaangażowany.Rzadko kiedy można spotkać tak dobrego i sympatycznego lekarza.
Dziękuję -Renata Gronert
Opinia dodana przez: Renata
+2 więcej

Roth Medica
Niecała 1/5
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Gosia

KK Anestezjologia
Słowackiego 12/1
60-823 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Dziękuję dr Kopaczewskiemu za profesjonalizm oraz całemu zespołowi z Kliniki Solumed za opiekę, życzliwość i szybki powrót do zdrowia. Najważniejsze, że bez bólu na drugi dzień wróciłam do domu. Bardzo dziękuję, niecały miesiąc po operacji a ja czuję się świetnie!
Opinia dodana przez: Eliza
+1 więcej

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Średnia ocen: 4,6/5
Doskonały pod każdym względem. Niezwykle empatyczny i bardzo ciepły człowiek. Tylko spojrzał na naszego syna i od razu wiedział co jest nie tak. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział na czym będzie polegała operacja, zapewnił, że sam ją będzie przeprowadzał. Czuliśmy się dobrze zaopiekowani przez tego lekarza. Polecamy!
Opinia dodana przez: Ola

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Średnia ocen: 4,1/5
Kierując się opiniami pacjentów dr Wielocha i ja trafiłam do Jego gabinetu, ale tak zaskoczona wizytą u lekarza nie byłam dawno. Mimo pytania pana doktora co dolega, to tak naprawdę żadnego szczerego zainteresowania problemem w danej chwili nie było. Nawet nie wiem, czy doktor słuchał, bo w tym czasie chyba najważniejsze było spoglądanie na listę pacjentów z danego dnia i ocenianie ile czasu jeszcze zajmą. Moja wizyta trwała ok 3minut ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Średnia ocen: 4,0/5
Pani doktor pozbawiona serca. Nie zwraca uwagi na pacjentów po operacji. Traktuje ludzi gorzej jak zwierzęta. Nie polecam. Broń Boże chodzić prywatnie. Za pieniądze jest miła i pomocna, a w szpitalu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Nie udziela odpowiedzi na pytania....odradzam.
Opinia dodana przez: julia

przybyszewskiego

Poznań

Średnia ocen: 3,9/5
Profesor zaszkodził mojej dobrej koleżance Annie Swajdo zaniedbaniem. Leżała u niego na oddziale przez tydzień w kwietniu 2011. Liczyła na rzetelonść jego i lekarzy - jego podwładnych, ale prawdopodobnie dlatego,że nie była u żadnego z lekarzy prywatnie, profesor i inni lekarze na oddziale potraktowali ją bardzo nierzetelnie. Mimo widocznych zmian w mózgu na 2 badaniach KT nie dokonali koniecznych badań i wypuścili ją do domu z zaleceniem dalszej obserwacji (strata ...
Opinia dodana przez: Anonim

Neurochirurdzy w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat