dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, umie wysłuchać co jest bardzo ważne! Poświęca tyle czasu ile potrzebuję, dokładnie tłumaczy kolejne etapy leczenia, tego co będzie się działo. Dzięki temu wiem czego mogę się spodziewać. Do doktora Kopaczewskiego chodzę już kilka lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i ludzkie podejście do chorego!

Polecam doktora calym swoim swrcem.Uratowal mi zdrowie i zycie.Dziekuje doktorze.Jestem po dwoch operacjach ledzwi.Doktor nawet o 2 w nocy pomagal.Mega Człowiek i Mega Pani asystentka ktora nazywam Szefowa bo wszystkiego pilnuje...

Bardzo dobre podejście do pacjenta, na wszystkie pytania otrzymałam 100%odpowiedz. Leki które zostały dobrane można powiedzieć że strzał w dziesiątkę. Gorąca polecam jako stała pacjentka 😊😊😊

. Bardzo dobry lekarz. Bardzo dobry czlowiek z sercem i duchem do pacjenta , wecz aniol. Takich oddanych i poswiecajacych sie lekarzy nie ma w Polsce i moze swiecie. Brak mi slow pochwaly . Polecam Pana Kopaczewskiego

Dziękuję dr Kopaczewskiemu za profesjonalizm oraz całemu zespołowi z Kliniki Solumed za opiekę, życzliwość i szybki powrót do zdrowia. Najważniejsze, że bez bólu na drugi dzień wróciłam do domu. Bardzo dziękuję, niecały miesiąc po operacji a ja czuję się świetnie!

Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, umie wysłuchać co jest bardzo ważne! Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, dokładnie tłumaczy mi kolejne etapy leczenia, tego co będzie się działo. Dzięki temu wiem czego mogę się spodziewać. Do doktora Kopaczewskiego chodzę już kilka lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i ludzkie podejście do chorego!

Co tam dużo mówić to jest złota rączka.po operacji stenozy, kręgozmyku jestem 1 miesiąc po operacji i jestem super zadowolony. Polecam 100% tego lekarza .

Byłem na prywatnej wizycie, po operacji przeprowadzonej przez samego pana dr Kopaczewskiego, także wizyta przebiegła sprawnie, bo lekarz pamiętał mnie ze szpitala. Wszystko idzie ku dobremu. Polecam szczególnie dla osób, które tak jak ja cierpiały na dyskopatię lędźwiową.

• Kilka lat życia z bólem kręgosłupa stało się złym wspomnieniem. Jestem po operacji i nadrabiam stracone lata. Wszystko dzięki dr Kopaczewskiemu . Super podejście do pacjentów, zawsze znalazł choć kilak minut na rozmowę i rozwianie obaw przed zabiegiem. Po zabiegu wszystko wytłumaczył, łącznie z pierwszym uruchomieniem. Polecam.

Mały gabinet w centrum Poznania, a w nim wspaniały specjalista neurochirurg, który nie uznaje za ujmę zajmowanie się „mniejszymi sprawami” . Stara się pomóc wszystkim pacjentom, którzy do niego trafiają. Wyrazy szacunku dla pana doktora