dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Dziękuję dr Kopaczewskiemu za profesjonalizm oraz całemu zespołowi z Kliniki Solumed za opiekę, życzliwość i szybki powrót do zdrowia. Najważniejsze, że bez bólu na drugi dzień wróciłam do domu. Bardzo dziękuję, niecały miesiąc po operacji a ja czuję się świetnie!

Co tam dużo mówić to jest złota rączka.po operacji stenozy, kręgozmyku jestem 1 miesiąc po operacji i jestem super zadowolony. Polecam 100% tego lekarza .

Doktor operował mi przepuklinę kręgosłupa lędźwiowego.Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalista w 100 procentach, do tego kulturalny, szczegółowo odpowiada na pytania i poświęca czas swojemu pacjentowi. Dziękuję bardzo doktorze.

Byłem na prywatnej wizycie, po operacji przeprowadzonej przez samego pana dr Kopaczewskiego, także wizyta przebiegła sprawnie, bo lekarz pamiętał mnie ze szpitala. Wszystko idzie ku dobremu. Polecam szczególnie dla osób, które tak jak ja cierpiały na dyskopatię lędźwiową.

Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, umie wysłuchać co jest bardzo ważne! Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, dokładnie tłumaczy mi kolejne etapy leczenia, tego co będzie się działo. Dzięki temu wiem czego mogę się spodziewać. Do doktora Kopaczewskiego chodzę już kilka lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i ludzkie podejście do chorego!

Mały gabinet w centrum Poznania, a w nim wspaniały specjalista neurochirurg, który nie uznaje za ujmę zajmowanie się „mniejszymi sprawami” . Stara się pomóc wszystkim pacjentom, którzy do niego trafiają. Wyrazy szacunku dla pana doktora

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, bardzo kulturalny i życzliwy. Powaznie traktuje swoje powołanie i pacjentów. Na pewno nie zmienimy lekarza

Dwa miesiące temu przeszedłem operację w Szpitalu HCP w Poznaniu i operował mnie właśni e pan doktor. Wszystko ładnie sie wygoiło, nie było powikłań i niedługo wracam do pracy. Dziękuje serdecznie doktorowi Kopaczewskiemu i pielęgniarkom

Na przyjęcie czekałem ok 15 minut dłużej. Jak się okazało dr Kopaczewski jest po prostu dociekliwy i skrupulatny. Jestem zadowolony z zaproponowanego leczenia, a teraz czekam na zabieg.

Leczę się u dr Kopaczewskiego jakieś 3 lata. Napady epilepsji zostały opanowane i zdarzają się już dużo rzadziej. Leczenie przynosi super efekty, a przede wszystkim udało się ograniczyć dawki.